پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20892 4 شهریور 1395 ساعت [ 21:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آبروریزی به سبک ایرانی، مورینتس : غیبت نکونام بی احترامی به ما بود

مورینتس:غیبت نکونام یک بی احترامی به ما بود سایت تیفوسی وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم تیم ستارگان لالیگا گفت:می توانیم در بحث آکادمی و فوتبال پایه همکاری خوبی با فوتبال ایران داشته باشیم. به گزارش وبسایت نود،فرناندو مورینتس پس از بازی تیمش مقابل تیم ستارگان ایران درباره دیدار خود با مسولان فدراسیون فوتبال ایران اظهار […]

مورینتس:غیبت نکونام یک بی احترامی به ما بود

سایت تیفوسی وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم تیم ستارگان لالیگا گفت:می توانیم در بحث آکادمی و فوتبال پایه همکاری خوبی با فوتبال ایران داشته باشیم.

به گزارش وبسایت نود،فرناندو مورینتس پس از بازی تیمش مقابل تیم ستارگان ایران درباره دیدار خود با مسولان فدراسیون فوتبال ایران اظهار داشت:در جلسه ای که با تاج،رییس فدراسیون فوتبال ایران داشتیم صحبت های خوبی مطرح شد.از او که رییس فوتبال ایران است تشکر می کنم.وی میهمان نوازی خوبی داشت.ما می توانیم در بحث آکادمی و فوتبال پایه همکاری خوبی با فوتبال ایران داشته باشیم.

وی درباره غیبت جواد نکونام در این بازی گفت:نکونام در ایران اسطوره است اما در لالیگا اینطور نیست.قرار بود نکونام میزبان ما در ایران باشد اما نیاید. وقتی بازیکنی مثل جواد نکونام به این بازی نیاید این یک بی احترامی است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت