خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / کریستیانو رونالدو: بدون هم تیمی هایم، رسیدن به اینجا ممکن نبود
ronaldo port vs wals goal

کریستیانو رونالدو: بدون هم تیمی هایم، رسیدن به اینجا ممکن نبود

کریستیانو رونالدو، برنده جایزه بهترین بازیکن سال اروپا در فصل ۲۰۱۵/۱۶ به گفتگو با خبرنگار یوفا پرداخت.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، کریستیانو رونالدو که در رقابت با آنتوان گریزمان و گرت بیل جایزه بهترین بازیکن سال اروپا را از آن خود کرد، در پایان این مراسم به خبرنگاران گفت:

باید به بازیکنان تیم ملی پرتغال اشاره کنم چون برای اولین بار در تاریخ این قهرمانی رخ داد. لیگ قهرمانان اروپا متفاوت است چون سه بار فاتح آن شده ام. فتح عنوان قهرمانی با پرتغال نقطه برجسته کارنامه من است. هم تیمی های من نقش کلیدی داشتند – آنها هر سال کلیدی هستند. من خودم سخت کار کردم اما بدون کمک هم تیمی هایم رسیدن به اینجا ممکن نبود. از هم تیمی هایم در رئال مادرید و پرتغال تشکر می کنم.

وی در مورد آنتوان گریزمان، که هم در فینال لیگ قهرمانان اروپا، هم در فینال یورو ۲۰۱۶ و هم حالا مغلوب رونالدو شده است، گفت:

همانطور که روی صحنه گفتم، او شایسته دریافت این جایزه بود. او در دو فینال شکست خورد، بنابراین بدشانس بود اما به نظر من او بازیکن فوق العاده ای است. او پسر خوبی است، و همسایه من است و نزدیک خانه من زندگی می کند و شایسته حضور در اینجا بود. اما مطمئنم که روزی برنده این جایزه خواه شد – امیدوارم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *