خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / کریس رونالدو پاسخ کنایه های جدید پیکه رو داد،ازعکس هایم لذت ببر!!!
ronaldo 7

کریس رونالدو پاسخ کنایه های جدید پیکه رو داد،ازعکس هایم لذت ببر!!!

فوق‌ستاره کهکشانی‌ها پاسخ مدافع بارسلونا را به شکلی جالب داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، جرارد پیکه، مدافع تیم فوتبال براسلونا که از هر فرصتی برای طعنه و کنایه زدن به رئال‌مادرید و بازیکنانش در شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کند، اخیراً عنوان کرد که امیدوار است قرعه امسال بارسلونا در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا همانند قرعه سال گذشته رئال‌مادرید آسان باشد.

او در حساب کاربری‌ «توئیتر» خود در طعنه به رئالی‌ها نوشته بود: «چه بازی‌های آسانی! در یک هشتم‌نهایی تیم سوم ایتالیا، در یک چهارم‌نهایی تیم هشتم آلمان، در نیمه‌نهایی تیم چهارم انگلیس و در فینال اتلتیکومادرید. همیشه هم بازی دوم در خانه این تیم انجام شده است».

کریستیانو رونالدو که فصل گذشته قهرمانی در لیگ قهرمانان و قهرمانی در مسابقات یورو 2016 را به ترتیب با رئال‌مادرید و تیم ملی پرتغال تجربه کرد، شب گذشته (پنجشنبه) در مراسم قرعه‌کشی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا جایزه بازیکن سال یوفا را در رقابت با آنتوان گریزمان فرانسوی و گرث بیل ولزی از آن خود کرد.

کریس 31 ساله پس از کسب این عنوان در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» نوشت: از کسب چنین جایزه خاصی خیلی خوشحالم و احساس غرور می‌کنم. از هم‌تیمی‌هایم در رئال‌مادرید و تیم ملی فوتیال پرتغال تشکر می‌کنم.

فوق‌ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها در گفت‌وگو با برنامه «لارگرو» از شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا، ترجیح داد، پاسخ مدافع بارسلونا را ندهد و تنها به گفتن این دو جمله اکتفا کرد: «چیزی برای پاسخ دادن ندارم. تنها چیزی که می‌توانم به پیکه بگویم این است که او می‌تواند توئیت من را با عکس زیبایش ببیند».

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *