سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / برنامه کامل فصل 2016/17 مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اضافه شد

برنامه کامل فصل 2016/17 مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اضافه شد

یوفا پس از قرعه‌کشی، برنامه کامل رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، برنامه کامل رقابت‌های مرحله گروهی لیگ‌قهرمانان اروپا در فصل 2017-2016 اعلام شد.

بر این اساس تیم‌های گروه هشت‌گانه به این ترتیب به مصاف هم می‌روند.

هفته اول

سه‌شنبه 23 شهریورماه

گروه A: پاری‌سن‌ژرمن- آرسنال، بازل- لودوگورتز

گروه B:دیناموکیف- ناپولی، بنفیکا- بشیکتاش

گروه C:بارسلونا- سلتیک، منچسترسیتی- مونشن‌گلادباخ

گروه D: بایرن‌مونیخ- روستوف، آیندهوون-آتلتیکومادرید

چهارشنبه 24 شهریورماه

گروه E: بایرلورکوزن- زسکامسکو، تاتنهام- موناکو

گروه F: رئال‌مادرید- اسپورتینگ لیسبون، لژیا ورشو- دورتموند

گروه G: بروژ- لسترسیتی، پورتو- کپنهاگن

گروه H: لیون- دیناموزاگرب، یوونتوس- سویا

هفته دوم

سه‌شنبه 6 مهرماه

گروه E: موناکو- لورکوزن، زسکامسکو- تاتنهام

گروه F: دورتموند- رئال‌مادرید، اسپورتینگ لیسبون- لژیا ورشو

گروه G: کپنهاگن- بروژ، لسترسیتی- پورتو

گروه H: سویا- لیون، دیناموزاگرب- یوونتوس

چهارشنبه 7 مهرماه

گروه A:لودوگورتز- پاری‌سن‌ژرمن، آرسنال- بازل

گروه B: بشیکتاش- دیناموکیف، ناپولی- بنفیکا

گروه C: مونشن‌گلادباخ- بارسلونا، سلتیک- منچسترسیتی

گروه D: اتلتیکومادرید- بایرن‌مونیخ، روستوف- آیندهوون

هفته سوم

سه‌شنبه 18 مهرماه

گروه A: آرسنال- لودوگورتز، پاری‌سن‌ژرمن- بازل

گروه B: ناپولی- بشیکتاش، دیناموکیف- بنفیکا

گروه C: سلتیک- مونشن‌گلادباخ، بارسلونا- منچسترسیتی

گروه D: روستوف- اتلتیکومادرید، بایرن‌مونیخ- آیندهوون

چهارشنبه 19 مهرماه

گروه E: زسکا مسکو- موناکو، لورکوزن- تاتنهام

گروه F:اسپورتینگ- دورتموند، رئال‌مادرید- لژیا ورشو

گروه G: لسترسیتی- کپنهاگن، بروژ- پورتو

گروه H: دیناموزاگرب- سویا، لیون – یوونتوس

هفته چهارم

سه‌شنبه 11 آبان

گروه E: موناکو- زسکامسکو، تاتنهام- لورکوزن

گروه F: دورتموند- اسپورتینگ لیسبون، لژیا ورشو- رئال‌مادرید

گروه G: کپنهاگن- لسترسیتی، پورتو- بروژ

گروه H: سویا- دیناموزاگرب، یوونتوس- لیون

چهارشنبه 12 آبان

گروه A:لودوگورتز- آرسنال، بازل- پاری‌سن‌ژرمن

گروه B:بشیکتاش- ناپولی، بنفیکا- دیناموکیف

گروه C: مونشن‌گلادباخ- سلتیک، منچسترسیتی- بارسلونا

گروه D:آتلتیکومادرید- روستوف، آیندهوون- بایرن‌مونیخ

هفته پنجم

سه‌شنبه دوم آذرماه

گروه A:آرسنال-  پاری‌سن‌ژرمن، لودوگورتز- بازا

گروه B: ناپولی- دیناموکیف، بشیکتاش- بنفیکا

گروه C: سلتیک- بارسلونا، مونشن‌گلادباخ- منچسترسیتی

گروه D: روستوف- بایرن‌مونیخ، آتلتیکومادرید- آیندهوون

چهارشنبه سوم آذرماه

گروه E:  زسکامسکو- بایرلورکوزن، موناکو- تاتنهام

گروه F:  اسپورتینگ لیسبون- رئال‌مادرید، دورتموند- لژیا ورشو

گروه G: لسترسیتی -بروژ، ، کپنهاگن- پورتو

گروه H:  دیناموزاگرب- لیون، سویا- یوونتوس

هفته  ششم

سه‌شنبه 16 آذرماه

گروه E: لورکوزن- موناکو، تاتنهام- زسکا مسکو

گروه F: رئال‌مادرید- دورتموند، لژیا ورشو- اسپورتینگ لیسبون

گروه G:  بروژ- کپنهاگن، پورتو- لسترسیتی

گروه H: لیون- سویا، یوونتوس- دیناموزاگرب

چهارشنبه 17 آذرماه

گروه A: پاری‌سن‌ژرمن- لودوگورتز،بازل- آرسنال

گروه B:  دیناموکیف- بشیکتاش،  بنفیکا- ناپولی

گروه C: بارسلونا- مونشن‌گلادباخ،  منچسترسیتی- سلتیک

گروه D:  بایرن‌مونیخ- اتلتیکومادرید، آیندهوون- روستوف

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران