پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20971 6 شهریور 1395 ساعت [ 20:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاتنهام 1 -1 لیورپول کلوپ و یک نتیجه نا امید کننده دیگر

تیم تاتنهام با گل مدافع خود از شکست خانگی مقابل لیورپول گریخت تا سومین دوئل کلوپ و پوچتینو هم برنده نداشته باشد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های تاتنهام و لیورپول از ساعت ۱۶ در ورزشگاه وارت هارت لین از هفته سوم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند. ترکیب تاتنهام: ورم، واکر، آلدرویلد، […]

تیم تاتنهام با گل مدافع خود از شکست خانگی مقابل لیورپول گریخت تا سومین دوئل کلوپ و پوچتینو هم برنده نداشته باشد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های تاتنهام و لیورپول از ساعت ۱۶ در ورزشگاه وارت هارت لین از هفته سوم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند.

ترکیب تاتنهام: ورم، واکر، آلدرویلد، فرتونگن، رز، دایر، وانیاما، اریکسن، آلی، لاملا، کین

ذخیره ها: مک گی، کارتر ویکرز، دیویس، اونوماه، وینکس، یانسن، سان

ترکیب لیورپول: مینیوله، کلاین، ماتیپ، لوورن، میلنر، هندرسون، وینالدوم، لالانا، مانه، کوتینیو، فیرمینو

ذخیره ها: مانینگر، گروجیچ، مورنو، لوکاس، استوریج، اوریگی، استیوارت

لحظات حساس نیمه اول

دقیقه ۵: لیورپول بازی را هجومی آغاز کرد و توسط کوتینیو که روی پاس خوب فیرمینو در موقعیت بسیار مناسبی قرار گرفته بود می توانست به گل برسد اما میشل ورم با یک عکس العمل تماشایی مانع از باز شدن دروازه تاتنهام شد.

دقیقه ۲۵: لیورپول به بازی خوب خودش ادامه داد و می توانست توسط کوتینیو به گل برسد اما ورم بار دیگر ضربه از راه دور این بازیکن را مهار کرد.

دقیقه ۲۷: پوچتینو به دلیل مصدومیت کایل واکر مجبور به یک تعویض زودهنگام شد. وینسنت یانسن به جای این بازیکن به میدان آمد و سیستم تاتنهام تغییر کرد.

دقیقه ۳۴: سادیو مانه که دو دقیقه پیش کارت زرد دریافت کرده بود می توانست به دلیل خطا روی دنی رز با کارت زرد دوم مواجه شود اما داور تنها به یک تذکر کفایت کرد.

دقیقه ۴۳: پای اریک لامیلا به طور اتفاقی به پای روبرتو فیرمینو در محوطه جریمه تاتنهام برخورد کرد تا بازیکن لیورپول تعادلش را از دست دهد و داور به سود این تیم پنالتی اعلام کند. جیمز میلنر این ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد تا لیورپول پیروز به رختکن برود.

لحظات حساس نیمه دوم

دقیقه ۴۷: لیورپول نیمه دوم را هم خوب شروع کرد و در همان ابتدا می توانست توسط وینالدوم به گل برسد اما شوت پرقدرت این بازیکن با فاصله ای اندک از کنار دروازه تاتنهام به بیرون رفت.

دقیقه ۵۵: لیورپول توسط مانه به گل دوم خودش رسید اما داور این گل را به دلیل اینکه لالانا در آفساید قرار داشت مردود اعلام کرد.

دقیقه ۶۲: تاتنهام روی یک ضد حمله صاحب موقعیت خوبی شد اما اریکسن نتوانست از سانتر خوب دایر استفاده کند و ضربه اش با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

دقیقه ۶۵: شاگردان پوچتینو می توانستند با ضربه سر آلدرویلد روی کرنر ارسالی اریکسن به گل تساوی دست یابند اما مینیوله با یک عکس العمل تماشایی مانع از باز شدن دروازه اش شد.

دقیقه ۷۲: تاتنهام به حملات خودش ادامه داد و سرانجام توانست به گل تساوی دست یابد. سانتر خوب دایر پس از برخورد با لاملا به دنی رز رسید تا این مدافع با یک شوت پرقدرت دروازه مینیوله را باز کند.

دقیقه ۸۳: پوچتینو در تصمیمی جالب جاش اونوماه جوان را به جای هری کین که عملکرد خوبی در این بازی نداشت به بازی آورد.

ویدیو خلاصه بازی: تاتنهام – لیورپول

 آمار و ارقام بازی


ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت