خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / بوندسلیگا آلمان / نتایج هفته اول بوندسلیگا،استارت با 3 امتیاز زنبورها
Bundesliga-01

نتایج هفته اول بوندسلیگا،استارت با 3 امتیاز زنبورها

 هفته اول بوندس لیگا عصر شنبه با انجام ۵ دیدار ادامه یافت.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، هفته اول بوندس لیگا روز جمعه با دیدار بایرن مونیخ مقابل وردربرمن آغاز شد که در آن تیم مدعی بایرن مونیخ با ۶ گل حریف خود را شکست داد. در ادامه این بازی ها امروز دورتموند هم موفق شد در زیگنال ایدونا پارک با نتیجه ۲-۱ ماینتس را شکست دهد.

در یکی دیگر از بازی های امروز وولفسبورگ موفق شد در زمین آگسبورگ ۲-۰ این تیم را شکست دهد. در این بازی دانیل دیداوی ۳۵ و ریکاردو رودریگز ۸۹ گل های وولفسبورگ را به ثمر رساندند. شالکه روز شنبه در کومرز بانک آرنا میزبان آینتراخت فرانفکورت بود که در پایان با نتیجه ۱-۰ مغلوب این تیم شد. تک گل این بازی را آلکساندر مایر در دقیقه ۱۳ به ثمر رساند. همچنین رالف فرمان در دقیقه ۶۸ یک ضربه پنالتی را از مایر مهار کرد.

تیم کلن همانند فصل گذشته شروع موفقی در رقابت ها داشت و با نتیجه ۲-۰ دارمشتات را شکست داد. مارسل ریسه ۱۱ و آنتونی مودسته ۶۱ گل های کلن را به ثمر رساندند. در دیگر بازی امروز هامبورگ در ورزشگاه اختصاصی خود با نتیجه ۱-۱ مقابل اینگول اشتات متوقف شد. در این بازی ابتدا بابی وود دقیقه ۳۰ برای هامبورگ گلزنی کرد اما هینترسر در دقیقه ۷۹ گل مساوی را به ثمر رساند.

بوروسیا دورتموند با پیروزی ۲-1 مقابل ماینتس فصل جدید بوندس لیگا را با برد شروع کرد. دورتموند که در این بازی از حضور بازیکنانی نظیر گوتسه و رویس محروم بود در نهایت توانست با دو گل پیر امریک اوبامیانگ حریف خود را شکست دهد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *