پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 20981 6 شهریور 1395 ساعت [ 22:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج لیگ برتر انگلیس هفته سوم ، برد ارسنال و لستر ،سومین برد چلسی

چلسی در هفته سوم لیگ جزیره در خانه برنلی را شکست داد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، در یکی از شش دیدار همزمان عصر شنبه از هفته سوم لیگ برتر انگلیس، چلسی در خانه پذیرای برنلی بود که موفق شده بود هفته گذشته لیورپول مدعی را شکست دهد، با این وجود یاران کونته همچنان […]

چلسی در هفته سوم لیگ جزیره در خانه برنلی را شکست داد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، در یکی از شش دیدار همزمان عصر شنبه از هفته سوم لیگ برتر انگلیس، چلسی در خانه پذیرای برنلی بود که موفق شده بود هفته گذشته لیورپول مدعی را شکست دهد، با این وجود یاران کونته همچنان به روند خوب خود ادامه دادند و با ارائه یک نمایش برتر، برنلی را مغلوب ساختند. چلسی در این دیدار، بارها و بارها دروازه حریف را تهدید کرد و یازده شوت به سمت چارچوب داشت، اما در سمت مقابل برنلی هیچ شوت درون چارچوبی نداشت و البته هیچ نشانی از آن تیم هفته گذشته دیده نمی شد.

چلسی با این برد دلچسب، روی نوار برد حرکت می کند و از سه بازی، صد در صد امتیازات را کسب کرده، آنها برای صدرنشینی باید منتظر نتیجه دیدار هال سیتی- یونایتد و منچسترسیتی بمانند.

در این مسابقه که به قضاوت کلاتنبرگ انجام شد، دو تیم با این ترکیب به زمین رفتند.

چلسی:

کورتوا، ایوانوویچ، کاهیل، تری، آزپیلیکوئتا، کانته، ویلیان، اسکار، ماتیچ، هازارد، کاستا

برنلی:

هیتون، لاوتون، کین، می، وارد، دفور، مارنی، آرفیلد، بوید، وکس، گری

دقیقه نهم؛ چلسی خیلی زود موفق شد توسط ادن هازارد به گل اول بازی برسد. پاس ماتیچ به این بازیکن بلژیکی رسید و ستاره احیا شده آبی های لندن تیم کونته را پیش انداخت.

دقیقه ۴۱؛ ویلیان در بازگشتش به میدان، بازی خوبی را برای چلسی انجام داد. او در دقیقه ۴۱ توانست روی پاس کاستا، چلسی را دو بر صفر جلو بیندازد. تا خیال کونته پیش از پایان نیمه اول راحت شود.

دقیقه ۸۹؛ برتری چلسی در نیمه دوم در آخرین دقیقه قاطع تر شد. ویکتور موزس دوازده دقیقه بعد از ورودش به زمین، روی پاس پدرو، بازی را ۳-۰ کرد.


ترکیب دو تیم و اتفاقات مهم بازی؛

 

لستر سیتی پس از دو هفته ناکامی در کسب برد سرانجام توانست در هفته سوم اولین ۳ امتیازش را در فصل جدید کسب کند. در این بازی جیمی واردی دقیقه ۳۲ توانست گل اول بازی را به ثمر برساند و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. در دقایق ابتدایی نیمه دوم هم وس مورگان روی پاس هوت موفق شد گل دوم لستر سیتی را به ثمر برساند. در ادامه ریاض محرز بهترین موقعیت را برای زدن گل سوم از دست داد و هافبک الجزایری موفق نشد ضربه پنالتی خود را تبدیل به گل کند. دقیقه ۸۰ لروی فر هافبک هلندی سوانزی توانست یکی از گل های خورده تیمش را جبران کند. از دیگر اتفاقات این بازی می توان به مصدومیت کاسپر اشمایکل در دقیقه ۵۸ اشاره کرد. اشمایکل مجبور به ترک میدان شد و ران روبرت تسیلر بجای او درون دروازه قرار گرفت.

با کسب این ۳ امتیاز لستر سیتی ۴ امتیازی شد و در رده نهم جدول قرار گرفت. سوانزی هم ۳ امتیازی باقی ماند و به رده سیزدهم سقوط کرد.


 ترکیب دو تیم و آمار بازی 


تیم آرسن ونگر بعد از یک تساوی و یک شکست در دو هفته نخست مقابل تیم های لستر سیتی و لیورپول، امروز در ورزشگاه ویکریج رود به مصاف شاگردان والتر ماتزاری رفت و در نهایت موفق شد با کسب پیروزی ارزشمند خارج از خانه، تا حدودی از فشار انتقادات بکاهد.

لحظات حساس بازی:

دقیقه ‘۹ (۰-۱)(سانتی کازورلا): خطای بازیکن واتفورد روی سانچز و اعلام یک ضربه پنالتی به نفع توپچی ها؛ هافبک اسپانیایی توپچی ها پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و با پای راست توپ را وارد دروازه کرد.

دقیقه ‘۲۵: ارسال آمرابات از سمت راست، با دخالت مدافع آرسنال همراه شد و توپ به سمت دروازه تغییر مسیر داد اما چک با واکنشی خوب آن را دفع کرد.

دقیقه ‘۴۰ (۰-۲)(الکسیس سانچز): ارسال زمینی والکات از سمت راست، در تیر دوم با ضربه نامتعادل سانچز همراه شد و مدافع واتفورد نیز از روی خط توپ را برگشت داد اما پیش از آن توپ از خط رد شده بود و گل به درستی اعلام شد.

دقیقه ‘۴۴: پاس پشت دفاع عالی ژاکا برای والکات، با شوت تک ضرب مهاجم انگلیسی همراه شد اما گومز با واکنشی عالی توپ را برگشت داد.

دقیقه ‘۱+۴۵ (۰-۳)(مسوت اوزیل): شروع طوفانی آرسنال در نیمه اول واتفورد را اسیر خود کرد؛ ارسال عالی سانچز از سمت چپ با ضربه سر محکم و دقیق اوزیل وارد دروازه حریف شد.

دقیقه ‘۵۷ (روبرتو پریرا): بعد از چند شوت و بلوکه شدن آنها از سوی بازیکنان آرسنال، سرانجام در شلوغی محوطه جریمه، پریرا در اولین بازی خود برای واتفورد از راه رسید و با پای چپ توپ را به گوشه دروازه چک فرستاد.

دقیقه ‘۶۸: شوت محکم هولباس از پشت محوطه با واکنش چک دفع شد و در برگشت ایغالو از فاصله ای نزدیک به دروازه به توپ ضربه زد که چک به راحتی آن را در اختیار گرفت.

 

دقیقه ‘۷۲: پرتاب اوت بلند بازیکنان واتفورد به داخل محوطه آرسنال با ضربه سر رو به عقب مدافعان این تیم نصیب ایغالو شد اما ضربه برگردان عالی و سریع او با اختلاف بسیار کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

در نهایت با این پیروزی آرسنال با کسب ۴ امتیاز از سه مسابقه تا رده هفتم صعود کرد و واتفورد با کسب تنها یک امتیاز در رده هجدهم باقی ماند. بازی بعدی شاگردان ونگر بعد از بازی های ملی و در تاریخ ۲۰ شهریور مقابل ساوتهمپتون خواهد بود.

ترکیب دو تیم و آمار بازی:

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت