خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مورینیو: شایسته برد بودیم ، به قهرمانی فکر می کنیم
morinio manu

مورینیو: شایسته برد بودیم ، به قهرمانی فکر می کنیم

سرمربی پرتغالی منچستریونایتد اعتقاد دارد تیمش شایسته کسب پیروزی لحظات پایانی مقابل هال سیتی بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو پس از پیروزی ۰-۱ تیمش مقابل هال سیتی که با گل دقیقه ۹۱ مارکوس رشفورد حاصل شد ضمن تاکید بر اینکه تیمش شایسته کسب پیروزی بوده به تمجید از عملکرد رشفورد ۱۸ ساله پرداخت.

مورینیو پس از بازی به شبکه بی تی اسپورت گفت:

فکر می کنم هر کاری لازم بود برای کسب پیروزی کردیم. آنقدر خوب حمله می کردیم که مطمئن بودم گل برتری سرانجام از راه خواهد رسید. حقیقت این است که شایسته کسب پیروزی بودیم. در نیمه دوم ما کاملا تیم برتر میدان بودیم. بازیکنان تا آخرین لحظه به کسب پیروزی باور داشتند و تمام تلاش خود را کردند. این بازی ها را فقط در صورتی که اراده بالایی داشته باشید می توانید ببرید.

هال سیتی نتوانست روی ضد حملات به ما ضربه بزند چون خیلی خوب دفاع کردیم. اگر رییس هال سیتی بودم فورا قرارداد مایک فیلان را دائمی می کردم. می دانستیم مقابل تیم بسیار منظمی بازی خواهیم کرد.

رشفورد بازیکن حیرت آوری است و عملکرد بسیار خوبی داشته است. پس از ورود به زمین تاثیر خاصی روی جریان بازی گذاشت. در بازی مقابل لسترسیتی و امشب با ورودش به زمین تفاوت را رقم زد. با تلاش بیشتر شاید بتواند به عنوان یکی از وینگرها بازی کند. او مشکلات زیادی برای مدافعان کناری حریف درست می کند اما پست اصلی او مهاجم است.

جنبه ذهنی این پیروزی بسیار مهم است. ما تنها یک هدف داریم و آن فتح لیگ برتر است. اگر در پایان فصل دوم، سوم و یا چهارم شویم به این دلیل بوده که تیم های دیگر از ما بهتر بودند. اگر پنجم و یا ششم شویم هم به این دلیل بوده که به اندازه کافی خوب نبودیم. باید در هر بازی برای کسب پیروزی به میدان برویم.

ما فلسفه تیم و همچنین نحوه ای که بازیکنان بازی را می بینند تغییر دادیم. آن ها منتظر آمدن من بودند و می خواهند به من همه چیز بدهند. ترکیب تیم نسبت به سال گذشته قدرتمندتر است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *