پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21042 7 شهریور 1395 ساعت [ 23:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اینتر ۱-۱ پالرمو، تیم دی بوئر همچنان در حسرت برد

اینتر که در هفته نخست سری آ شکست خورده بود امشب با گل مائورو ایکاردی از شکست خانگی مقابل پالرمو گریخت تا فرانک دی بوئر همچنان در حسرت برد با تیم جدیدش باقی ماند. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های اینتر و پالرمو از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه سن سیرو از هفته دوم […]

اینتر که در هفته نخست سری آ شکست خورده بود امشب با گل مائورو ایکاردی از شکست خانگی مقابل پالرمو گریخت تا فرانک دی بوئر همچنان در حسرت برد با تیم جدیدش باقی ماند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های اینتر و پالرمو از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه سن سیرو از هفته دوم سری آ به مصاف یکدیگر رفتند.

ترکیب اینتر: هاندانوویچ، دی آمبروزیو، میراندا، موریو، سانتون، مدل، بانگا، کوندوگبیا، ادر، پریشیچ، ایکاردی

 

لحظات حساس بازی

دقیقه ۷: تیم مهمان در همان ابتدا می توانست به گل برسد اما گلدانیگا توپی که در شلوغی محوطه جریمه به او رسید را به بیرون زد تا پالرمو یک فرصت عالی گلزنی را از دست بدهد.

دقیقه ۳۳: سانتر سانتون به گری مدل رسید و این بازیکن با یک شوتی پرقدرت دروازه پالرمو را هدف گرفت اما مدافع این تیم توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید.

دقیقه ۳۵: اینتر که در این دقایق خوب بازی می کرد بار دیگر صاحب یک فرصت مناسب شد. پریشیچ روی پاس بانگا صاحب موقعیت خوبی شد اما مدافع پالرمو ضربه او را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۴۸: سانتون توپ را از جلوی دروازه اینتر دور کرد اما توپ به ریسپولی رسید. شوت مدافع پالرمو قدرت زیادی نداشت اما به سانتون برخورد کرد و پس از تغییر مسیر در کنج دروازه اینتر قرار گرفت.

دقیقه ۵۹: گری مدل می توانست روی سانتر ادر با یک ضربه سر دروازه پالرمو را باز کند اما دروازه بان این تیم با یک عکس العمل خوب مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه ۶۱: هواداران و بازیکنان اینتر اعتقاد داشتند ادر با حطای مدافع پالرمو در محوطه جریمه سرنگون شده اما داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۷۲: حملات اینتر سرانجام نتیجه داد و ایکاردی با یک ضربه سر روی سانتر ارسالی کاندروا توانست بازی را به تساوی بکشاند.

دقیقه ۹۱: اینتر فشار حمات خودش را در دقایق پایانی بیشتر کرد. توپ روی حرکت خوب کوندوگبیا به بازیکن اینتر رسید اما ضربه این بازیکن به مدافع پالرمو برخورد کرد. توپ در برگشت به کاندروا رسید اما ضربه او به بیرون رفت تا دی بوئر همچنان در حسرت برد با اینتر باقی بماند.

آمار و ارقام بازی

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت