پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21044 8 شهریور 1395 ساعت [ 0:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیلبائو 0-1 بارسلونا ، برد سخت قهرمان

بارسلونا در دیداری خارج از و دشوار، موفق شد در ورزشگاهسن مامس، اتلتیک بیلبائو را با نتیجه 1-0 شکست بدهد. سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، شاگردان لوئیس انریکه که در هفته اول با 6 گل بتیس را شکست دادند، در دیدار امشب برای رسیدن به پیروزی مقابل بیلبائو حسابی به دردسر افتادند اما در […]

بارسلونا در دیداری خارج از و دشوار، موفق شد در ورزشگاهسن مامس، اتلتیک بیلبائو را با نتیجه 1-0 شکست بدهد.

سایت تیفوسی

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان لوئیس انریکه که در هفته اول با 6 گل بتیس را شکست دادند، در دیدار امشب برای رسیدن به پیروزی مقابل بیلبائو حسابی به دردسر افتادند اما در نهایت توانستند سه امتیاز را به خانه ببرند.

 

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه خطر خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 13، بنیات می توانست اول گل بازی را به ثمر برساند اما واکنش خوب تراشتگن، مانع از باز شدن دروازه بارسا شد.

در حالی که بازیکنان میزبان تلاش می کردند دروازه آبی و اناری ها را باز کنند، بازیکنان بارسا در ضدحملات خطرساز می شدند و نتیجه آن گلزنی ایوان راکیتیچ در دقیقه 21 بود.

روی یک ضدحمله سریع بود که لوئیس سوارز با پاسی دقیق، توپ را به آردا توران رساند و او هم با ارسالی دیدنی، راکیتیچ را در مقابل دروازه، صاحب موقعیت کرد. در نهایت ضربه سر ستاره کروات بارسا، اولین گل بازی را رقم زد.

بعد از اینکه بازیکنان بارسا برای اینکه از شدت حملات حریف کم کنند، در تلاش بودند تا مالکیت توپ را در اختیار بگیرند و در مقابل بازیکنان بیلبائو با پرس از جلوی زمین، آنها را به دردسر انداختند.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت