خانه / اخبار فوتبال ایران / معاون اول رئیس جمهور و گودرزی با علی پروین مهمانان ویژه تمرین امروز عصر تیم ملی بودند
team melii parvin jahangiri

معاون اول رئیس جمهور و گودرزی با علی پروین مهمانان ویژه تمرین امروز عصر تیم ملی بودند

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور عصر امروز (دوشنبه) برای بازدید از تمرین تیم ملی کشورمان در ورزشگاه آزادی حاضر شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، محمود گودرزی و علی پروین عصر امروز به همراه اسحاق جهانگیری معاون رئیس جمهور در تمرین تیم ملی فوتبال ایران حاضر شد تا با بازیکنان و کادرفنی تیم ملی صحبت و گفت‌وگویی داشته باشد و از روند آماده‌سازی تیم ملی آگاه شود.

تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه ۱۱ شهریورماه در چارچوب مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی از ساعت ۲۱ در ورزشگاه ازادی به مصاف قطر خواهد رفت.

 بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان و اعضای کادر فنی برای دیدار با معاون رئیس جمهور به صف شدند.

* بازیکنان تیم ملی از ساعت ۱۷:۲۰ وارد زمین چمن ورزشگاه آزادی شدند و تمرینات خود را آغاز کردند که پس از ورود معاون رئیس جمهور از ساعت ۱۷:۳۰ تمرینات متوقف شد و کی‌روش و شاگردانش به صف شدند تا با جهانگیری دیدار کنند.

* اعضای تیم فوتبال جوانان پسران و دختران کشورمان نیز در ورزشگاه حضور داشتند.

* انجام امور حراستی و امنیتی این مراسم توسط حراست نهاد ریاست جمهوری و حراست ورزش و جوانان انجام شد که ناهماهنگی‌هایی را به وجود آورده بود و باعث شد مراسم بسیار بی‌نظم برگزار شود.

* نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت مدیر تیم‌های ملی و برخی مسئولان دیگر افراد حاضر در این مراسم بودند.

* تیموریان بازیکنان را به جهانگیری معرفی می‌کرد.

* محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان با تاخیری ۱۵ دقیقه‌ای وارد ورزشگاه شد که در آن هنگام جهانگیری و تیم ملی فوتبال روی چمن ورزشگاه آزادی نشسته بودند و مراسم استقبال از معاون رئیس جمهور انجام شده بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *