پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21080 8 شهریور 1395 ساعت [ 19:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کی‌روش: صعود به جام جهانی مانند فتح قله اورست است

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما آماده دیدار با قطر هستیم تا در اولین بازی در راه جام جهانی قدم برداریم. این بازی‌ها مانند فتح قله اورست است. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش در حاشیه حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در محل تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان […]

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما آماده دیدار با قطر هستیم تا در اولین بازی در راه جام جهانی قدم برداریم. این بازی‌ها مانند فتح قله اورست است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش در حاشیه حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در محل تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: از حضور شما آقای جهانگیری و رئیس فدراسیون فوتبال تشکر داریم، از شما که در قلب استادیوم آزادی حضور پیدا کردید.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه افزود: باید از شما تشکر کنیم، چون به بازیکنان، کادرفنی و کادر اداری ما  لطف بزرگی داشتید. حضور حضرتعالی را افتخار بزرگی برای خودمان می‌دانیم.

«حضور شما افتخاری به یادماندنی برای همه ماست»، کی‌روش با بیان این جمله خطاب به جهانگیری گفت: حضور شما را به‌عنوان یک هدیه نگاه نمی‌کنیم، بلکه این حضور وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند در راهی که پیش رو داریم.

وی همچنین خاطر نشان کرد: در پنج سال گذشته از زندگی خودم همیشه سعی کردم در کنار کادر فنی و اداری که با آنها کار می‌کنم، جایگاه پیراهن تیم ملی را هر روز بالاتر ببریم. حضور شما به ما کمک خواهد کرد تا مسیرمان را محکم‌تر از گذشته ادامه بدهیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین تصریح کرد: بار دیگر از شما تشکر می‌کنم و هیچ‌وقت امروز را فراموش نخواهم کرد. به نمایندگی از خانواده بزرگ فوتبال سلام ویژه ما را به دکتر حسن روحانی رئیس جمهور و دولت محترم برسانید و از ایشان تشکر کنید.

کی‌روش در خاتمه اظهار داشت: خدا را شکر همه چیز فعلاً خوب است. ما آماده دیدار با قطر هستیم تا در اولین بازی در راه جام جهانی قدم برداریم. این بازی‌ها مثل فتح قله اورست است. البته فعلاً روزهای آرامی را داریم، اما مطمئناً در مسیرمان طوفان‌هایی خواهیم داشت. با این وجود آماده عبور از این طوفان‌ها هم هستیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت