پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21084 9 شهریور 1395 ساعت [ 1:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: چه کسی گفته من با کی‌روش مشکل دارم؟!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از شرایط تیمش و نحوه تمرینات سرخپوشان ابراز رضایت کرد و گفت که کمال کامیابی‌نیا اعجوبه است. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: تیم فردا یک جلسه تمرین خواهد کرد و با یک […]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از شرایط تیمش و نحوه تمرینات سرخپوشان ابراز رضایت کرد و گفت که کمال کامیابی‌نیا اعجوبه است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: تیم فردا یک جلسه تمرین خواهد کرد و با یک جلسه تمرین در صبح روز چهارشنبه آماده بازی دوستانه مقابل سایپا در عصر همان روز خواهیم شد. روز پنجشنبه نیز دو جلسه تمرین خواهیم کرد و روز جمعه تمرین نخواهیم داشت.

از تمریناتی که تا به امروز داشته‌ایم، راضی‌ام
وی از شرایط تیمش ابراز رضایت کرد و گفت: از تمریناتی که تا به امروز داشته‌ایم، به‌ویژه تمرین امروز خیلی راضی‌ام.

مصدومیت کامیابی‌نیا جدی نیست
برانکو همچنین خاطر نشان کرد: کمال کامیابی‌نیا در تمرین امروز مصدوم شد، اما مشکلش جدی نیست و احتمالاً از یکی دو روز آینده می‌تواند در تمرینات حاضر شود. پیش از این امید عالیشاه، احسان علوان‌زاده و حامد آقایی هم دچار مصدومیت شده بودند.

نمی‌توانم برای دربی امیدها به ورزشگاه بروم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا برای تماشای دربی جوانان و امید تهران به ورزشگاه خواهید رفت؟»، تأکید کرد: نه متاسفانه. به خاطر اینکه همزمان با این دو بازی تمرین داریم نمی‌توانم به ورزشگاه بروم.

چه کسی گفته من با کی‌روش مشکل دارم؟!
برانکو در واکنش به این سوال که آیا با وجود مشکلی که با کارلوس کی‌روش دارد به ورزشگاه آزادی خواهد رفت یا نه، عنوان کرد: چه کسی گفته من با کی‌روش مشکل دارم؟! من با کسی مشکل ندارم. هر وقت حق با من بوده از حقم دفاع کردم و هر وقت حق با من نبوده سکوت کرده‌ام. پرسپولیس همیشه در کنار تیم ملی بوده است. نمی‌دانم چرا این سؤال را پرسیدید. شما یکی را پیدا کنید و بیاورید که بگوید من به تیم ملی علاقه ندارم. من پنج سال سرمربی تیم ملی بودم و همه دنیا را با این تیم گشته‌ام. من هر جا که با تیم ملی می‌رفتم مردم از ما حمایت کرده و دوست‌مان داشتند. پرسپولیس با همه طرفدارانش حامی تیم ملی است و قطعاً پرسپولیسی‌ها برای حمایت از تیم ملی به ورزشگاه خواهند رفت.

بگذارید روزنامه‌ها هر چه دل‌شان خواست بنویسند
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا براساس ادعای یکی از روزنامه‌ها به‌خاطر طرح موضوع بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس با علی‌اکبر طاهری به مشکل خورده است، تأکید کرد: بگذارید روزنامه‌ها هر چه دل‌شان خواست بنویسند و به این کارشان ادامه دهند.

بله، من دیسیپلین ندارم!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه به او انتقاد می‌شود که بابت بازگشت رضاییان مدیریت به خرج نداده است، یادآور شد: شما می‌گویید من دیسیپلین ندارم، بله ندارم، به این خاطر که هر روز تمرینات‌مان پشت درهای بسته برگزار می‌شود و آنها (منتقدان) نیستند تا عملکرد مرا ببینند! نمی‌دانم روزنامه چه می‌نویسند. بگذارید هرچه خواستند بنویسند.

ما افتخار می‌کنیم که بیشترین ملی‌پوش را داریم
برانکو همچنین راجع به تعداد بالای ملی‌پوشان تیمش نیز گفت: ما افتخار می‌کنیم که بیشترین ملی‌پوش را داریم. در واقع ما با بازیکنان‌مان کار می‌کنیم تا آنها پیشرفت کرده و به سطح تیم ملی برسند. ما تلاش‌مان این است که تعداد ملی‌پوشان‌مان بیشتر شود.

کامیابی‌نیا اعجوبه است
وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری در مورد روحیه پایین کمال کامیابی‌نیا پس از خط خوردن از تیم ملی نیز، خاطر نشان کرد: کمال از نظر من اعجوبه است. او شخصیت عالی دارد و می‌توانم بگویم جزو پرکارترین و بهترین بازیکنان تیم من است. الان که او از تیم ملی خط خورده قطعاً انگیزه‌اش برای قرار گرفتن در لیست نهایی تیم ملی افزایش پیدا کرده است و ما انتظاری جز این از او نداریم.

رضاییان را در تمرین تیمم نمی‌بینم!
سرمربی پرسپولیس در واکنش به اینکه گفته می‌شود برخی هواداران از بازگشت رضاییان به پرسپولیس خوشحالند، گفت: من رضاییان را در تمرین تیمم نمی‌بینم! همان‌طور که شما خبرنگاران در تمرینات دیسیپلین از من نمی‌بینید و طوری صبحت می‌کنید که انگار هر روز آنجا دعوا و درگیری است.

آنالیز قطر وظیفه من نیست
برانکو در پاسخ به پرسش عجیب خبرنگاری مبنی بر اینکه شناختش از تیم ملی قطر تا چه حدی است؟ گفت: آنالیز قطر وظیفه من نیست. خواهش می‌کنم در سؤالات خود صرفه‌جویی کنید! تیم ملی سرمربی و مربی دارد و وظیفه آنهاست که حریفان ایران را آنالیز کنند. من تمام تمرکزم روی تیم خودم است و به همراه هواداران پرسپولیس حامی تیم ملی هستیم.

مسائل بیرون زمین به باشگاه ارتباط دارد، نه من
وی درباره اینکه گفته می‌شود، شرکت البسه ورزشی تیم ملی که با دو باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی هم همکاری دارد امروز با باشگاه تراکتورسازی و تیم ملی قطع همکاری کرده است، اظهار داشت: من از این صحبت‌هایی که می‌کنید بی‌اطلاع هستم. پرداختن به این مسائل بر عهده من نیست. من کارم را در زمین انجام می‌دهم و مسائل بیرون زمین به باشگاه ارتباط دارد.

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره کاپیتانی مودریچ شاگرد سابقش در تیم ملی کرواسی گفت: من پیش از این گفته بودم مودریچ بازیکن بسیار ارزشمندی در باشگاه رئال مادرید است و همین که این باشگاه به او پیشنهاد تمدید قرارداد چهار ساله داده، خودش گویای همه‌ چیز است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت