پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21101 9 شهریور 1395 ساعت [ 11:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا: هنوز بازی‌های منچستریونایتد را ندیده‌ام

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی که دو هفته دیگر باید تیمش را به خانه منچستریونایتد ببرد، ادعا کرد که هنوز بازی‌های شیاطین سرخ را در فصل جاری تماشا نکرده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا که تیمش پس از وقفه مسابقات ملی برای اولین بازی مربیگری در دربی شهر منچستر و رویارویی دوباره با […]

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی که دو هفته دیگر باید تیمش را به خانه منچستریونایتد ببرد، ادعا کرد که هنوز بازی‌های شیاطین سرخ را در فصل جاری تماشا نکرده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا که تیمش پس از وقفه مسابقات ملی برای اولین بازی مربیگری در دربی شهر منچستر و رویارویی دوباره با ژوزه مورینیو را تجربه خواهد کرد، مدعی شد که هنوز هیچ یک از بازی‌های این فصل همشهری قرمزپوش را ندیده است.

اولین دربی منچستر در فصل جدید فوتبال انگلیس در تاریخ 10 سپتامبر (20 شهریور) برگزار می‌شود و به این ترتیب پپ گواردیولا و ژوزه مورینیو برای اولین بار از سوپرجام اروپای سال 2013 – زمانی که گواردیولا سرمربی بایرن‌مونیخ بود و مورینیو سرمربی چلسی – با یکدیگر روبه‌رو می‌شوند.

شاگردان هر دو مربی همه بازی‌های خود را در این فصل برده‌اند اما کار منچسترسیتی با توجه به اینکه میهمان محسوب می‌شود سخت‌تر است. گواردیولا با اشاره به این بازی به خبرنگاران گفت: هنوز بازی‌های این فصل منچستریونایتد را ندیده‌ام اما 10 روز وقت دارم که این کار را انجام دهم. در این 10 روز همچنین فرصت خواهم داشت که (فیلم) بازی‌های بورسیا دورتموند – رقیب من‌سیتی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان – و سایر تیم‌ها را ببینم. در اولدترافورد باید عملکرد حیرت‌آوری را به نمایش بگذاریم تا پیروز شویم. می‌توانم جوی که شکل می‌گیرد را تصور کنم. من منتظر تجربه کردن حضور در چنین دیداری هستم.

گواردیولا ادامه داد: امیدوارم برای دربی بازیکنان (ملی‌پوش) ما بدون هیچ مصدومیتی و در شرایطی خوب برگردند و بتوانیم از عهده کار برآییم.

سرمربی پیشین بایرن‌مونیخ و بارسلونا اعتراف کرد که ترجیح می‌داد تیمش پیش از وقفه بازی‌های ملی با منچستریونایتد روبه‌رو می‌شد نه بعد از آن.

وی گفت: اگر قرار بود ما سه چهار روز دیگر با من‌یونایتد بازی کنیم، مشکلی نبود و به آنجا می‌رفتیم. حالا اما بازیکنان ما باید به اردوی تیم‌های ملی‌شان بروند و ما هرگز نمی‌دانیم که برای آنها چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت