پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21109 9 شهریور 1395 ساعت [ 12:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آندره گومژ : با نبود رونالدو کنار می آییم

 آندره گومز، هافبک پرتغالی تیم بارسلونا تأکید کرد که قهرمان اروپا در بازی های پیش رو می تواند با غیبت کریستیانو رونالدو کنار بیاید. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، کریستیانو رونالدو به دلیل مصدومیت از ناحیه زانوی پای چپ در فینال یورو ۲۰۱۶ برای مدتی از میادین به دور مانده و […]

 آندره گومز، هافبک پرتغالی تیم بارسلونا تأکید کرد که قهرمان اروپا در بازی های پیش رو می تواند با غیبت کریستیانو رونالدو کنار بیاید.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، کریستیانو رونالدو به دلیل مصدومیت از ناحیه زانوی پای چپ در فینال یورو ۲۰۱۶ برای مدتی از میادین به دور مانده و اکنون بازی دوستانه تیم ملی پرتغال مقابل جبل الطارق و دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل سوئیس را از دست داده است. اما گومز در مصاحبه با O Jogo اظهار داشت:

رونالدو بازیکن بسیار مهمی است، کسی که همیشه آماده بازی کردن است و الگویی فوق العاده برای همه است. می دانیم که چطور گروه را قوی کنیم… مربی به همه اعتماد دارد.

گومز ۲۳ ساله که در ماه جولای با مبلغ ۵۵ میلیون یورو از والنسیا به بارسلونا پیوست در ادامه افزود:

مسلماً همه چیز به شکلی فوق العاده بهتر شد و این با غرور زیادی همراه است که می گویم قهرمان اروپا هستم. تابستان بسیار شادی برای من بود. از وضعیت باشگاهی ام نیز راضی هستم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت