خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / جامانده های فصل نقل و انتقالات اروپا،بالوتلی و توره و شواینی و …

جامانده های فصل نقل و انتقالات اروپا،بالوتلی و توره و شواینی و …

با وجود اینکه به روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی فوتبال نزدیک می‌شویم هنوز سرنوشت چند بازیکن بزرگ اروپایی نامشخص است.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، کم کم به پایان نقل و انتقالات تابستانی نزدیک می‌شویم و پنجره نقل و انتقالات تابستانی کمتر از ۴۸ ساعت دیگر بسته خواهدشد. این اتفاق در حالی رخ خواهد داد که هنوز سرنوشت چند ستاره فوتبال مشخص نشده است و باید ببینیم در ساعات باقی مانده این بازیکنان چه تصمیمی خواهند گرفت.

* یحیی توره، بونی و هارت

سه بازیکن بزرگ در منچسترسیتی جایگاهی در برنامه‌های پپ گواردیولا ندارند. یکی از این بازیکنان جواهر ساحل عاجی این تیم است. توره بازیکنی بود که در بارسلونا از سوی گواردیولا رد شد و این مربی اسپانیایی اعتقادی به توانایی‌های او نداشت. این اتفاق اکنون در منچسترسیتی نیز رخ داده است و توره ارزشمندترین بازیکن سیتی در یکی دو فصل اخیر، بار دیگر از سوی گواردیولا از تیم کنار گذاشته شده است و پیشنهادی برای تمدید قرارداد به این بازیکن داده نشده است. هنوز معلوم نیست یحیی توره قرار است به کدام تیم برود و به نظر می‌رسد باید منتظر حضور او در لیگ چین باشیم.

سرنوشت بونی و هارت نیز نامعلوم است. هر چند به نظر می‌رسد پیوستن هارت به تورینو مراحل پایانی خودش را طی می‌کند.

* ماریو بالوتلی

یکی دیگر از نام‌های بزرگی که به دنبال تیم می‌گردد ماریو بالوتلی است که به نظر می‌رسد هیچ تیمی دوست ندارد او را داشته باشد. او از لیورپول کنار گذاشته شده و پیشنهادی برای تمدید قرارداد قرضی او از میلان نیز به او داده نشده است. زمزمه‌هایی مبنی بر حضور این بازیکن در پالرمو به گوش می‌رسد.

* باستین شواین اشتایگر

هافبک آلمانی فصل قبل منچستریونایتد نیز  جایی در برنامه های مورینیو ندارد ولی او تاکنون نتوانسته است تیم بعدی خود را انتخاب کند. مورینیو به این بازیکن پیشنهاد تمرین با تیم زیر ۲۱ ساله‌ها را داده بود تا شرایط بدنی خود را حفظ کند که البته شواینی قبول نکرد. این بازیکن اعلام کرده است یونایتد تیم آخر او در اروپا است و به نظر می‌رسد با توجه به پایان نقل و انتقالات لیگ چین، لیگ آمریکا مقصد بعدی این بازیکن باشد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *