پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21117 9 شهریور 1395 ساعت [ 15:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لواندوفسکی بهترین بازیکن هفته اول بوندس‌لیگا

مهاجم لهستانی سرخپوشان مونیخی به عنوان برترین بازیکن هفته اول لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های آلمان برگزیده شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس نظرسنجی سایت رسمی مسابقات بوندس‌لیگا، روبرت لواندوفسکی به عنوان بهترین بازیکن هفته اول مسابقات فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های آلمان انتخاب شد. در نظرسنجی سایت بوندس‌لیگا، روبرت […]

مهاجم لهستانی سرخپوشان مونیخی به عنوان برترین بازیکن هفته اول لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های آلمان برگزیده شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس نظرسنجی سایت رسمی مسابقات بوندس‌لیگا، روبرت لواندوفسکی به عنوان بهترین بازیکن هفته اول مسابقات فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های آلمان انتخاب شد.

در نظرسنجی سایت بوندس‌لیگا، روبرت لواندوفسکی که در برتری 6 بر صفر بایرن‌مونیخ مقابل وردربرمن هت‌تریک کرد، 43 درصد آرای کاربران شرکت کننده در این نظرسنجی را به خود اختصاص داد و در صدر ایستاد.

پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابونی بورسیا دورتموند هم که در پیروزی 2 بر یک این تیم مقابل ماینتس هر دو گل تیمش را به ثمر رساند، با اختصاص دادن 31 درصد آرا به خود در جایگاه دوم قرار گرفت.

در این نظرسنجی آندره هان، هافبک هجومی بورسیا مونشن‌گلادباخ و توماس مولر، مهاجم ملی‌پوش بایرن‌مونیخ به ترتیب با 17 و 9 درصد آرا در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفتند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت