پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21122 9 شهریور 1395 ساعت [ 15:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پروین: پنجشنبه به ورزشگاه آزادی می‌روم

سرمربی پیشین تیم ملی با دعوت از هواداران فوتبال ایران برای حضور در ورزشگاه آزادی گفت: پنجشنبه شب برای حمایت از تیم ملی به استادیوم آزادی می‌روم. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی پروین در گفت‌وگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره حضورش در تمرین تیم ملی گفت: تیم ملی پنجشنبه بازی حساسی را مقابل […]

سرمربی پیشین تیم ملی با دعوت از هواداران فوتبال ایران برای حضور در ورزشگاه آزادی گفت: پنجشنبه شب برای حمایت از تیم ملی به استادیوم آزادی می‌روم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی پروین در گفت‌وگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره حضورش در تمرین تیم ملی گفت: تیم ملی پنجشنبه بازی حساسی را مقابل قطر خواهد داشت به همین خاطر بعد از دعوتی که فدراسیون فوتبال و افشین پیروانی انجام دادند، فرصت را خوب دیدم تا در تمرین تیم ملی حاضر شده و به بازیکنان و کادرفنی خسته نباشید بگویم. روز گذشته کل تمرین تیم ملی را از نزدیک دیدم و فکر می‌کنم بچه ها خیلی خوب و سرحال هستند و آماده‌اند که مسابقات خودشان را آغاز کنند.

پروین با بیان اینکه تیم ملی شرایط خیلی خوبی پیدا کرده است افزود: ماشاءالله تیم خیلی سرپا و آماده بود و من از تماشای تمرین تیم ملی لذت بردم. فکر می‌کنم در تیم ملی همه چیز آماده پیروزی برابر قطر است. خوشبختانه روحیه بازیکنان هم خیلی بالا بود و مشخص است که به غیر از مسائل بدنی روی مسائل روانی آنها هم کار کرده‌اند و این مسئله می‌تواند در بازی برابر قطر خیلی به تیم ملی کمک کند.

وی با تاکید بر اینکه باید همه از تیم ملی حمایت کنند، یادآور شد: به لحاظ سرمایه‌گذاری فوتبال قطر و دیگر کشورهای عربی از ما جلوتر هستند اما ما چیزهایی داریم که کشورهایی مثل قطر از آن محروم هستند. مثلا تماشاگر موضوعی است که کشورهایی نظیر قطر از آن محرومند اما ما تماشاگرانی داریم که همیشه در بازی‌های بین المللی پشت تیم‌های ایرانی هستند. تیم ملی هم که گل سر سبد فوتبال ایران است و همه از این تیم حمایت می‌کنند. من خودم پنجشنبه حتما به ورزشگاه آزادی می‌روم تا بازیکنان را حمایت کنم و همین جا هم از همه هواداران به ویژه هواداران پرسپولیس می‌خواهم پنجشنبه با پرچم ایران به ورزشگاه آزادی بیایند و تیم ملی را حمایت کنند. هر کس ایران را دوست دارد به ورزشگاه بیاید و تیم ملی را تشویق کند. تماشاگران بدانند حمایت حضوری آنها در ورزشگاه خیلی به بازیکنان روحیه و انگیزه می‌دهد. همه باید بدانیم داشتن یک تیم‌ملی خوب به لیگ هم کمک می‌کند و مطمئن باشید با موفقیت تیم ملی، لیگ هم با کیفیت‌تر و جذابتر خواهد شد.

پروین با اشاره به حضور کارلوس کی روش تصریح کرد: فوتبال ایران به مربیان بزرگی چون کی‌روش نیاز دارد. باید چنین مربیانی را به فوتبال ایران بیاوریم که به فوتبال‌مان چیزی اضافه کنند و بچه‌های ما زیر نظر این مربیان کار یاد بگیرند نه اینکه مربیان درجه دو یا سه بیاوریم که تازه اینجا خودمان به آنها کار یاد بدهیم. من همیشه مخالف مربی درجه دو خارجی هستم اما کی‌روش مربی درجه دو نیست و باید باز هم مربیانی چون او را به فوتبال ایران اضافه کنیم. بودن مربیانی چون کی‌روش باعث می‌شود دانش فنی مربیان جوان فوتبال ما مثل افشین پیروانی بالاتر برود و این به پیشرفت فوتبال‌مان کمک می‌کند.

او خاطرنشان کرد: تیم ملی بازی مهمی برابر قطر دارد اما من با شرایطی که در تیم ملی دیدم مطمئن هستم قطر را می‌بریم تا بازیکنان با روحیه خوب به مصاف چین بروند. دیدار برابر چین سخت خواهد بود چرا که هم فاصله کمی بین این دو بازی وجود دارد و هم اینکه بازی در چین برگزار می‌شود و همین کار را مشکل‌تر خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت