پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21138 10 شهریور 1395 ساعت [ 10:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا: هیچ تیمی بهتر از بارسلونا بازی نمی‌کند

سرمربی منچستر سیتی اعتقاد دارد تیمش در لیگ قهرمانان اروپا کار دشواری در پیش دارد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا که شروع خوبی با منچستر سیتی داشته با تمجید از بارسلونا عنوان کرده این تیم بهترین فوتبال را در دنیا بازی می کند و حریف سرسختی برای منچستر سیتی در لیگ قهرمانان […]

سرمربی منچستر سیتی اعتقاد دارد تیمش در لیگ قهرمانان اروپا کار دشواری در پیش دارد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا که شروع خوبی با منچستر سیتی داشته با تمجید از بارسلونا عنوان کرده این تیم بهترین فوتبال را در دنیا بازی می کند و حریف سرسختی برای منچستر سیتی در لیگ قهرمانان خواهد بود.

گواردیولا درباره هم گروهی تیمش با بارسلونا، مونشن گلادباخ و سلتیک در لیگ قهرمانان به رادیو کاتالونیا گفته:

ما باید مقابل بهترین تیم دنیا بازی کنیم. هیچ تیمی بهتر از بارسا بازی نمی کند. مثلث هجومی آن ها تفاوت زیادی را رقم می زند اما بازیکنان پشت سر آن ها هم تلاش زیادی می کنند.

من همچنین نگران بروسیا مونشن گلادباخ هم هستم. آن ها را خیلی خوب می شناسم و آزمون بزرگی برای ما خواهد بود. اگر در دو بازی ابتدایی غفلت کنیم از لیگ قهرمانان کنار خواهیم رفت.

سرمربی پیشین بارسلونا و بایرن مونیخ همچنین درباره دربی منچستر مقابل تیم ژوزه مورینیو که پس از بازی های ملی برگزار می شود گفته:

من برای همین بازی ها به انگلیس آمدم. ما هافبک های خوبی داریم. آن ها به سرعت با سیستم تیم آشنا شدند و نکات را سریع درک می کنند. تنها چیزی که در انگلس با آن به مشکل خوردم برعکس بودن جهت حرکت خودروها در خیابان های دو طرفه است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت