پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21197 11 شهریور 1395 ساعت [ 10:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اخبار تنیس us open 2016 ، صعود جوکویچ به دور بعد

مرد شماره یک تنیس دنیا بدون زحمت به دور بعد رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا راه یافت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس دنیا به خاطر انصراف رقیب مصدومش، بدون انجام به دور سوم رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا (چهارمین گرنداسلم سالانه دنیا) راه یافت. یری واسلی، تنیسور 23 ساله جمهوری […]

مرد شماره یک تنیس دنیا بدون زحمت به دور بعد رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا راه یافت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس دنیا به خاطر انصراف رقیب مصدومش، بدون انجام به دور سوم رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا (چهارمین گرنداسلم سالانه دنیا) راه یافت.

یری واسلی، تنیسور 23 ساله جمهوری چک به دلیل آسیب دیدگی شدید از ناحیه ساعد دست چپ از رقابت با جوکوویچ انصراف داد تا تنیسور  صرب بدون ضربه زدن به توپ به دور سوم برسد.

دور دوم تنیس اوپن آمریکا در بخش زنان و مردان چهارشنبه شب و بامداد امروز(پنجشنبه) برگزار شد. جوکوویچ مرد شماره یک جهان در این دور کار راحتی داشت و بدون انجام بازی به مرحله بعد صعود کرد. جیری وسلی به علت آسیب دیدگی از حضور در این مسابقه انصراف داد و موجب صعود حریف صربستانی‌اش شد. جان ایسنر در این مرحله توانست دارکیس بلاروسی را سه بر یک شکست دهد.
رافائل نادال به راحتی توانست سپی ایتالیایی را شکست دهد. مرد شماره پنج جهان در ست نخست 6 بر صفر پیروز شد و ست دوم و سوم را به ترتیب با نتایج هفت بر پنج و 6 بر یک به پایان رساند.
بائوتیستا دیگر تنیسور اسپانیایی دلبونیس آرژانتینی را سه بر یک شکست داد و به دور بعد صعود کرد.
آلماگرو هموطنش نیز سه بر صفر کوئواس اروگوئه ای را شکست داد.
حذف رائونیچ از اتفاقات مهم این دور بود. تنیسور کانادایی سه بر یک مغلوب هریسون روسی شد. رائونیچ در ست نخست پیروز شد اما در ادامه 7 بر پنج (ست دوم و سوم) و 6 بر یک شکست خورد.
گائل مونفیل فرانسوی با نتیجه سه بر صفر برابر ساترال تنیسور اهل چک پیروز شد. ست نخست هفت بر پنج به پایان رسید و در دو ست بعد 6 بر چهار و 6 بر سه پیروز شد.
سیلیچ کروات با نتیجه سه بر صفر برابر استاخوسفکی اوکراینی پیروز شد.
در بخش بانوان حذف گاربینه موگوروسا تنیسور شماره سه جهان از اتفاقات مهم این مرحله بود. تنیسور اسپانیایی که مشکلات جسمانی داشت نتوانست آناستاسیا اسواتسووا لتونیایی را شکست دهد و در دو ست پیاپی شکست خورد و حذف شد.
آنجلیک کربر آلمانی لوسیچ بارونی کروات را دو بر صفر و با نتایج 6 بر دو و هفت بر 6 شکست داد و به دور بعد صعود کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت