سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / تیم ملی / قوچان‌نژاد: گل حساس زدن سخت است

قوچان‌نژاد: گل حساس زدن سخت است

 مهاجم تیم ملی کشورمان گفت: قطری‌ها برای یک امتیاز به میدان آمده بودند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، رضا قوچان‌نژاد در خصوص برتری دو بر صفر تیم ملی ایران مقابل قطر گفت: می‌دانستیم قطری‌ها قوی‌ هستند، اما با غیرت بازی کرده و در نهایت برنده از زمین خارج شدیم.

وی در مورد قضاوت داور تصریح کرد: نمی‌خواهم در خصوص داور صحبت کنم، چون مهم این بود که سه امتیاز را بگیریم. این سه امتیاز خیلی مهم بود و با خیال راحت می‌توانیم به سمت چین برویم.

مهاجم تیم ملی کشورمان در رابطه با درگیری‌های اواخر بازی خاطرنشان کرد: پس از گلی که زدم یک لحظه تصور کردم آفساید اعلام شده است. پس از گلم مشغول شادی کردن بودم و هیچ چیزی متوجه نشدم.

قوچان‌نژاد در پاسخ به این سوال که قطری‌ها دنبال جنگ روانی بودند، گفت: بله، قطری‌ها برای یک امتیاز آمده بودند و یک امتیاز برای آنها برد محسوب می‌شد. بازی با قطر سخت بود و خدا را شکر می‌کنم که برنده این دیدار شدیم.

وی در واکنش به این سوال که عادت به زدن گل‌‌های حساس دارد، گفت: شما به این گل‌ها عادت نکنید و انشاء‌الله من هم عادت نمی‌کنم، چون زدن گل حساس خیلی سخت است!

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران