پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21237 12 شهریور 1395 ساعت [ 4:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مقدماتی جام جهانی 2018 در امریکای جنوبی : برزیل 3 – 0 اکوادور

برزیل با مربی جدیدش موفق شد پس از ۳۳ سال طلسم شکنی کند و در خانه اکوادور ده نفره به پیروزی برسد تا شرایطش در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در آمریکای جنوبی بهتر شود. سایت تیفوسی : به گزارش وبسایت نود، تیم های اکوادور و برزیل از ساعت ۰۱:۳۰ بامداد جمعه در مرحله مقدماتی جام […]

برزیل با مربی جدیدش موفق شد پس از ۳۳ سال طلسم شکنی کند و در خانه اکوادور ده نفره به پیروزی برسد تا شرایطش در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در آمریکای جنوبی بهتر شود.

سایت تیفوسی : به گزارش وبسایت نود، تیم های اکوادور و برزیل از ساعت ۰۱:۳۰ بامداد جمعه در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ به مصاف یکدیگر رفتند.

لحظات حساس بازی

دقیقه ۵: نیمار در همان ابتدای کار با یک پاس فوق العاده گابریل ژسوس را در موقعیت مناسبی قرار داد اما این بازیکن در آخرین لحظه تعادلش بهم خورد و ضربه اش به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴: بازیکنان برزیل در یک ضد حمله سریع صاحب موقعیت مناسبی شدند اما مدافع اکوادور با یک تکل عالی جلوی پاس ویلیان که نیمار و ژسوس را در کنار خود داشت قطع کرد تا مانع از تک به تک شدن این بازیکنان با دروازه خودی شود.

دقیقه ۶۵: بازیکنان برزیل روی یک ضد حمله صاحب موقعیت خوبی شدند اما ضربه رناتو با اختلاف زیادی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۶: برزیل به فشار حملات خودش ادامه داد و سانتر بازیکن این تیم توسط مدافع اکوادور برگشت داده شد و در موقعیت مناسبی به مارسلو رسید اما ضربه این بازیکن با اختلافی اندک به بیرون رفت.

دقیقه ۷۲: گابریل ژسوس توسط دروازه بان اکوادور در محوطه جریمه سرنگون شد تا داور ضربه پنالتی به سود برزیل اعلام کند. نیمار این ضربه را به گل تبدیل کرد تا برزیل به یک گل با ارزش در خانه اکوادرو دست یابد.

دقیقه ۷۶: اوضاع اکوادور با خطای پاردس روی رناتو که دومین کارت زرد خود را دریافت کرد بدتر شد تا تیم میزبان بازی را با ده نفر دنبال کند.

دقیقه ۸۷: گابریل ژسوس با یک گل تماشایی بازی خوب خودش را تکمیل کرد. ستاره جدید منچستر سیتی با پشت پا موفق شد سانتر مارسلو را وارد دروازه اکوادور کند.

دقیقه ۹۲: این پایان کار نبود و ژسوس ۱۹ ساله در نخستبن بازی ملی خودش توانست یک گل تماشایی دیگر هم بثمر برساند.

اکوادور با این نتیجه ۱۳ امتیازی شد و در رده دوم جدول بازی های مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی قرار گرفت. برزیل هم با این پیروزی در نخستین بازی که تیته روی نیمکت مربیگری این تیم نشست توانست ۱۲ امتیازی شود و در رده چهارم جای گرفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت