خانه / اخبار فوتبال ایران / کیروش : اگر قرار باشد تیمی از قهرمانان را تمرین دهم، رونالدو اولین گزینه من خواهد بود!!!
ronaldo & queiruz

کیروش : اگر قرار باشد تیمی از قهرمانان را تمرین دهم، رونالدو اولین گزینه من خواهد بود!!!

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید بین ستاره بارسلونا و ستاره رئال‌مادرید نمی‌تواند هیچ‌یک را به عنوان بازیکن برتر انتخاب کند.

سایت تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال کشورمان اخیراً و پیش از دیدار با قطر در ایتالیا اردوی آماده‌سازی برگزار کرد. در این اردو روزنامه ایتالیایی «رپابلیکا» مصاحبه‌ای با کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی کشورمان انجام داده که به تازگی منتشر شده است.

در این مصاحبه وقتی از کی‌روش پرسیده شد که «نظرتان در خصوص قهرمانی پرتغال در مسابقات یورو 2016 چیست؟» او پاسخ داد: من در جایگاهی نیستم که بخواهم در این خصوص اظهارنظر کنم، اما در سال 1992 این من بودم که پیشنهاد اصلاحاتی را در فوتبال جوانان پرتغال دادم.

سرمربی تیم ملی ایران این پرسش را هم که «آیا رونالدو بهترین بازیکن جهان است؟» این‌طور پاسخ داد: پیش از هر چیز باید بگویم که رونالدو بدون کمک هم‌تیمی‌هایش نمی‌توانست با پرتغال قهرمانی در یورو 2016 را تجربه کند. در مورد سئوال‌تان هم باید بگویم این مثل این است که از من ‌بپرسید “سریع‌ترین ماهی کدام است؟”، به هر حال باید بگویم اگر قرار باشد تیمی از قهرمانان را تمرین دهم، کریستیانو اولین گزینه من خواهد بود.

کی‌روش در پایان در پاسخ به این پرسش که «بین رونالدو و مسی کدام را انتخاب می‌کنید؟» عنوان کرد: هر دو را انتخاب می‌کنم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *