سرزمین اچ دی ads
خانه / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / شواین اشتایگر در لیست 25 نفره یونایتد برای لیگ برتر قرار گرفت

شواین اشتایگر در لیست 25 نفره یونایتد برای لیگ برتر قرار گرفت

هافبک آلمانی شیاطین سرخ به بازگشت به ترکیب اصلی این تیم در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس امیدوار ماند.

سایت تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود آنکه باستین شواین‌اشتایگر در هیچ یک از بازی‌های این فصل منچستریونایتد تحت هدایت ژوزه مورینیو به میدان نرفته است، نام او در فهرست 25 نفره شیاطین سرخ برای فصل جاری لیگ برتر انگلیس قرار گرفت.

تصور می‌شد که با بی‌مهری‌های آقای خاص در حق شواین‌اشتایگر، او راهی تیمی دیگر شود اما با پایان بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی در فوتبال اروپا، ماندن این هافبک آلمانی در اولدترافورد قطعی شد. اکنون باشگاه منچستریونایتد تأیید کرده است که شواین‌اشتایگر در فهرست 25 نفره بازیکنان این تیم برای حضور در فصل جدید لیگ برتر قرار دارد.

شواینی که چهارشنبه هفته گذشته آخرین بازی ملی‌ خود را برای آلمان انجام داد، فصل گذشته از بایرن‌مونیخ به منچستریونایتد تحت هدایت لوئیز فن‌خال ملحق شد اما آن تأثیری که خیلی‌ها انتظار داشتند بر عملکرد شیاطین سرخ نگذاشت. همین موضوع سبب شد از زمان انتصاب مورینیو به عنوان سرمربی من‌یونایتد، شایعاتی فراوانی درباره آینده کاپیتان پیشین ژرمن‌ها شکل بگیرد به خصوص که آقای خاص در ابتدای فصل او را از تیم اصلی به تیم ذخیره‌ها تبعید کرد تا در کنار بازیکنان زیر 21 ساله باشگاه تمرین کند.

با این حال نام شواین‌اشتایگر در فهرست بازیکنان تیم اصلی باشگاه قرار گرفته و این بدان معناست که او می‌تواند در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر بازی کند، البته در صورتی که مورینیو درباره او تغییر عقیده دهد یا اینکه بالا رفتن شمار مصدومانش او را مجبور به این کار کند.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *