خانه / خبرهای فوتبال خارجی / توتی: می خواهم فصلی رویایی رو در اخرین سال فوتبالی داشته باشم
totti

توتی: می خواهم فصلی رویایی رو در اخرین سال فوتبالی داشته باشم

کاپیتان کهنه‌کار تیم فوتبال رم قصد دارد آخرین فصل دوران بازیگری‌اش را برای خود و هواداران رم به فصلی رؤیایی تبدیل کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانچسکو توتی که 24 روز دیگر 40 ساله می‌شود، آخرین فصل دوران بازیگری‌اش را آغاز کرده و امیدوار است که این فصل برای او و هواداران رم به فصلی رؤیایی تبدیل شود.

اسطوره باشگاه رم که در پایان فصل جاری پس از 28 فصل حضور در جالوروسی و 25 فصل حضور در تیم اصلی این باشگاه، کفش‌هایش را آویزان خواهد کرد، در سایت رسمی خود نوشته است: 25 سال پر از پیروزی، شکست، گل، لذت و ناراحتی. من در این سال‌ها احساسات متفاوتی را تجربه کرده‌ام و واقعاً سخت است که بخواهم آنها را بر اساس شدت‌شان رده‌بندی کنم. با این حال چیزی که با قاطعیت می‌توانم بگویم این است که هنوز هم برای پوشیدن پیراهن رم انگیزه دارم و می‌خواهم با تمام توانم برای این تیم کار کنم و احساسات و تجاربی جدید داشته باشم.

توتی ادامه داد: برای من شرایط طوری است که انگار اصلاً این همه سال از حضورم در رم نگذشته است. در بیست‌و‌پنجمین فصل حضورم در رم همان انگیزه و تمایلی را برای بازی کردن دارم که در سال اول داشتم و مطمئنم که این تیم بهترین عملکرد خود را برای جلب رضایت هواداران و رساندن آنها چیزی که آنها لایقش هستند، انجام خواهد داد. در این سال‌ها من همیشه به شدت احساسات، عشق و اشتیاق مردم این شهر، هواداران و نیز آنهایی که در ایتالیا و خارج از آن حامی بوده‌اند را حس کرده‌ام، احساساتی واقعی که به من کمک کردند به پوشیدن پیراهن رم بیشتر افتخار کنم.

کاپیتان کهنه‌کاری جالوروسی تأکید کرد: بیست‌و‌پنجمین فصل بازیگری من با پیراهن رم با یک اتفاق مهم در زندگی‌ام مصادف خواهد شد؛ 40 سالگی که کمتر از یک ماه دیگر رخ می‌دهد. منتظر چالش‌هایی مهم و چشم‌اندازهایی جدید هستم و آماده‌ام آنها را با کسانی که همیشه مرا دوست داشته‌اند تقسیم کنم. می‌خواهم این فصل برای خودم و برای هواداران، چه در داخل و چه خارج از زمین بازی فصلی خاص باشد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *