پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21288 13 شهریور 1395 ساعت [ 21:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین پرسپولیس ، استقبال کم هواداران

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز تعطیلی با ناراحتی برانکو ایوانکوویچ برگزار شد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز تعطیلی از ساعت ۱۷ امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. * آنتونی‌ گولچ، مدافع و رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات پرسپولیس اولین بازیکنانی بودند که وارد […]

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز تعطیلی با ناراحتی برانکو ایوانکوویچ برگزار شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز تعطیلی از ساعت ۱۷ امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* آنتونی‌ گولچ، مدافع و رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات پرسپولیس اولین بازیکنانی بودند که وارد زمین تمرین شدند.

* قبل از آغاز تمرین برانکو شخصاً به برای گذاشتن مانع‌ها روی زمین اقدام کرد و در حرکتی جالب با بازیکنان پرسپولیس خوش‌وبش کرد و به آنها خوش‌آمد گفت.

* تمرین تیم پرسپولیس با صحبت‌های کوتاه برانکو آغاز شد و سپس بازیکنان زیر نظر مارکو مربی بدنساز بدن‌های خود را گرم کردند.

* در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس مسئولان تأسیسات ورزشگاه کاظمی مشغول جوشکاری در قسمت‌هایی از ورزشگاه بودند که تعجب خبرنگاران و حاضران را به‌دنبال داشت.

* کمتر از ۵۰ هوادار در تمرین پرسپولیس حضور داشتند و به‌نوعی استقبال کمی از تمرین امروز پرسپولیس شده بود.

*ساسان انصاری، هافبک پرسپولیس که پس از دریافت رضایتنامه رسماً از جمع سرخپوشان جدا شده بود، به همراه کریم باقری مربی پرسپولیس جزو غایبان امروز بودند.

*در ادامه تمرینات بازیکنان در دو گروه تقسیم شده بودند و کارهای ترکیبی، جابه‌جایی و پاسکاری محور تمرینات بود.

* علوان‌زاده، گولچ و درویش‌وند امروز به‌دلیل مصدومیت به صورت اختصاصی تمرین کردند.

* برانکو در تمرین امروز پرسپولیس مدام نکات تاکتیکی را به بازیکنان خود گوشزد می‌کرد و برای لحظاتی از دست بازیکنان پرسپولیس بسیار ناراحت بود که چرا سبک تمرین را درست انجام نمی‌دهند و چند باری نیز بر سر بازیکنان پرسپولیس فریاد کشید.

* سرخپوشان در ادامه تمرینات به دو گروه تقسیم شدند و استارت‌های کوتاه، زدن ضربه به توپ و عبور از موانع دیگر تمرین بازیکنان بود.

* رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات پرسپولیس تنها دروازه‌بانی بود که تمرینات خود را زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها انجام داد.

* در تمرین تاکتیکی بعدی پرسپولیس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. گروه اول زیر نظر برانکو به کارهای ترکیبی و جابه‌جایی پرداختند و گروه دوم زیر نظر دستیار برانکو، چوک به دریبل و زدن شوت به سمت دروازه روی آوردند.

* ایگورپانادیچ، مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس در اقدامی جالب در حاشیه تمرین با یکی از هوادران از روی سکوها صحبت می‌کرد.

* پایان بخش تمرینات امروز پرسپولیس به تمرین درون تیمی اختصاص داشت و بازیکنان پس از پاسکاری و کارهای ترکیبی به حفظ توپ روی آوردند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت