پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21314 14 شهریور 1395 ساعت [ 12:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرور روزنامه های ورزشی امروز جهان

سایت تیفوسی : مرور روزنامه های ورزشی معتبر امروز جهان روزنامه «کوریره دلواسپورت» از عبارت «رسیدن غول‌ها» در توصیف قدرت2 غول تازه‌وارد خط حمله یوونتوس یعنی گونسالو ایگواین و میرالم پیانیچ یاد کرده است. این جریده به وضعیت تیم ملی ایتالیا در آستانه اولین بازی‌اش در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2018 اشاره کرده و در بخشی […]

سایت تیفوسی : مرور روزنامه های ورزشی معتبر امروز جهان

گاتزتا

روزنامه «کوریره دلواسپورت» از عبارت «رسیدن غول‌ها» در توصیف قدرت2 غول تازه‌وارد خط حمله یوونتوس یعنی گونسالو ایگواین و میرالم پیانیچ یاد کرده است. این جریده به وضعیت تیم ملی ایتالیا در آستانه اولین بازی‌اش در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2018 اشاره کرده و در بخشی دیگر از بودجه 85 میلیونی اختصاص یافته از سوی مالکان چینی جدید میلان برای تقویت و بازسازی تیم مطلبی به چشم می‌خورد.

کوریره

روزنامه «آس» تیتری در اشاره به وضعیت لیونل مسی زده و اعلام کرده حالا که او بازگشت به تیم ملی آرژانتین را با یک گل جشن گرفت، همه بارسایی‌هاامیدوارند لیونل در لباس تیم باشگاهی محبوب خود بدرخشد و مثل گذشته راحت گل بزند.وضعیت آسنسیو در رئال‌مادرید زیر ذره‌بین رفته و البته رقابت‌های لیگ دسته دوم اسپانیا هم مورد توجه قرار گرفته؛ به حدی که همه نتایج در صفحه اول دیده می‌شود.

آس

روزنامه «اسپورت» از عبارت «شکست مسی» در توصیف مصدومیت او در بازی با اروگوئه و از دست رفتن فرصت بازی دوم این هفته برای تیم ملی آرژانتین استغاده کرد. لیونل در اولین بازی پس از اعلام انصراف از بازنشستگی تنها گل تیمش را به ثمر رساند و همه هوادارانش را به اوج خوشحالی رساند؛ البته مصدومیت مانع تداوم خوشی‌هایش شد و بازی دوم هفته جاری تیم ملی کشورش را از دست داد.

ال‌موندو

مصاحبه اختصاصی ساموئل اومتیتی، مدافع جدید بارسلونا با تیتر «پیکه رئیس است» روی جلد روزنامه «ال‌موندو دپورتیو» خودنمایی می‌کند. مدافع فرانسوی در این مصاحبه ادعا کرده تنها به قصد بردن جام و کسب جام‌های مختلف راهی بارسلونا شده است.در بخشی دیگر موفقیت‌های کریس فروم، دوچرخه‌سوار مشهور بریتانیایی روی جلد رفته است. این روزنامه نوشته که بارسلونا برای فصل نقل و انتقالات زمستانی قصد فروش بازیکنان ذخیره‌نشین خود را دارد.

ال‌موندو
ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت