پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21318 14 شهریور 1395 ساعت [ 12:19 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

چرا فن خال سرمربی بلژیک نشد ؟!

فدراسیون فوتبال بلژیک سرانجام دلیل عدم انتخاب لوییس فان خال را به عنوان سرمربی شیاطین سرخ اعلام کرد. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتا، بعد از ناکامی بلژیک در یورو ۲۰۱۶، سران فوتبال این کشور به دنبال مربیان زیادی بودند تا هدایت این تیم را بر عهده داشتند. در این بین لوییس […]

فدراسیون فوتبال بلژیک سرانجام دلیل عدم انتخاب لوییس فان خال را به عنوان سرمربی شیاطین سرخ اعلام کرد.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتا، بعد از ناکامی بلژیک در یورو ۲۰۱۶، سران فوتبال این کشور به دنبال مربیان زیادی بودند تا هدایت این تیم را بر عهده داشتند. در این بین لوییس فان خال نیز تمایل زیادی به حضور در شیاطین سرخ فوتبال اروپا داشت تا هدایت بلژیک را بر عهده بگیرد.

سران فوتبال بلژیک زمان زیادی را صرف بررسی گزینه های مربی این کشور کردند و به خاطر کسل کننده بودن سبک بازی فان خال، روی نام این مربی خط قرمز کشیدند. یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال بلژیک در گفت‌وگو با رسانه های این کشو ردلیل انتخاب نکردن فان خال را همین موضوع اعلام کرد و از روبرتو مارتینس، سرمربی این تیم حمایت کرد.

علاوه بر فان خال، رالف رانگ‌نیک آلمانی و چزاره پراندلی ایتالیایی نیز در فهرست تیم ملی بلژیک برای جانشینی مارک ویلموتس حضور داشتند.

فان خال در دو فصلی که هدایت منچستریونایتد را بر عهده داشت، به ارائه فوتبال کسل کننده معروف شد و به همین خاطر انتقادات زیادی از او در دو سال گذشته صورت گرفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت