پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21320 14 شهریور 1395 ساعت [ 18:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پس از خط زدن نام یحیی توره از فهرست من سیتی در لیگ قهرمانان، مدیر برنامه های او اعلام کرد گواردیولا باید عذرخواهی کند

مدیربرنامه‌های یحیی توره از سرمربی جدید آبی‌پوشان شهر منچستر خواست به‌خاطر تحقیر کردن هافبک پیشین بارسلونا از او عذرخواهی کند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیمیتری سلکوک، تصمیم پپ گواردیولا برای قرار ندادن نام یحیی توره در فهرست بازیکنان منچسترسیتی برای شرکت در لیگ قهرمانان اروپا را زیر سؤال برد و ادعا کرد که […]

مدیربرنامه‌های یحیی توره از سرمربی جدید آبی‌پوشان شهر منچستر خواست به‌خاطر تحقیر کردن هافبک پیشین بارسلونا از او عذرخواهی کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیمیتری سلکوک، تصمیم پپ گواردیولا برای قرار ندادن نام یحیی توره در فهرست بازیکنان منچسترسیتی برای شرکت در لیگ قهرمانان اروپا را زیر سؤال برد و ادعا کرد که سرمربی پیشین بایرن مونیخ با این حرکت، هافبک ساحل عاجی‌ تیمش را تحقیر کرده است.

مدیربرنامه‌های توره در حمایت از این بازیکن 33 ساله و در انتقاد از گواردیولا گفت: اگر گواردیولا در این فصل بتواند منچسترسیتی را قهرمان لیگ قهرمانان اروپا کند، آن وقت من به انگلیس سفر خواهم کرد و در تلویزیون خواهم گفت که او بهترین سرمربی دنیاست، اما اگر او نتواند این کار را انجام دهد، آن وقت من امیدوارم که پپ آنقدر شهامت داشته باشد که به اشتباهش برای تحقیر کردن بازیکن بزرگی مانند یحیی اعتراف کند. این تصمیم پپ است و ما باید به آن احترام بگذاریم. یحیی بازیکنی حرفه‌ای است و به هر‌ آنچه که از او خواسته شده است، عمل خواهد کرد.

سلوک که با میرر گفت‌و‌گو می‌کرد، ادامه داد: شاید پپ فکر کرده است که یحیی فقط به درد بازی در 10 دقیقه پایانی بازی‌های جام اتحادیه برابر یک تیم دسته سومی می‌خورد. البته این یکی را به شوخی گفتم، اما چیزی که می‌خواهم به شما بگویم این است که یحیی یک فصل دیگر را هم در منچسترسیتی سپری خواهد کرد. او در ماه ژانویه هم از این تیم جدا نخواهد شد. او امیدوار است که فرصت اثبات توانایی‌هایش را به‌دست آورد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت