پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21343 15 شهریور 1395 ساعت [ 11:14 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کیروش : برای بازی در هر شرایط جوی آماده هستیم

– کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پیش از شروع تمرین تیم ملی پاسخگوی خبرنگاران و گزارشگران حاضر در تمرین بود. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، کی روش درباره آب و هوای بارانی شن یانگ گفت: این شرایط برای هر دو تیم یکسان است و نمی تواند تعیین کننده باشد.در ارتباط […]

– کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پیش از شروع تمرین تیم ملی پاسخگوی خبرنگاران و گزارشگران حاضر در تمرین بود.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، کی روش درباره آب و هوای بارانی شن یانگ گفت: این شرایط برای هر دو تیم یکسان است و نمی تواند تعیین کننده باشد.در ارتباط با آب و هوا نمی توانم اظهار نظر کنم چرا که شرایط طبیعی هم بخشی از بازی تیم ها به حساب می آید. در حال حاضر شرایط برای تیم ما خوب است و من امیدوارم که بتوانیم روز سه شنبه بازی خوبی به نمایش بگذاریم. می بینید که اینجا باران تند و شدیدی می بارد اما شرایط آب و هوایی قطعا تاثیری بر برنامه ما در بازی مقابل چین نخواهد داشت و ما برای بازی در این شرایط آماده هستیم.

کی روش شرایط تیم ملی را مناسب ارزیابی کرد و گفت: قطعا برای کسب حداکثر امتیاز به شن یانگ آمده ایم. هر چند چین هم تیم بسیار خوب و قابل احترامی است اما ما سه امتیاز را می خواهیم و برای بدست آوردن پیروزی به چین آمده ایم.

کارلوس کی روش پیش از شروع اولین تمرین ملی پوشان در جمع خبرنگاران گفت: دو تیم دو نتیجه متفاوت در بازی اول خود کسب کردند و این موضوع با توجه به شرایط حاکم، بازی پیش رو را برای طرفین سخت خواهد کرد. حالا وضعیت عوض شده چرا که چین در خانه بازی می کند و ما مهمان این تیم هستیم ولی من شکی ندارم که این بازی برای هر دو تیم سخت خواهد بود.

کی روش در پاسخ به پرسشی مبنی بر شناختش از تیم فوتبال چین گفت: ما تمام بازی های چین را از زمان قرعه کشی اولیه جام جهانی تاکنون دیده ایم و این تیم را به خوبی آنالیز کرده و شناخت خوبی از آن داریم. کادر فنی تیم ایران شناخت خوبی از تیم چین دارد و با آگاهی کامل از نقاط قوت و ضعف این تیم روز سه شنبه با این تیم مصاف خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار چینی مبنی بر اینکه چرا قبل از رقابت های مقدماتی جام جهانی قصد جدایی از تیم ملی را داشته است گفت: همه مشکلات را به فراموشی سپرده ام. ضمن اینکه با رئیس جدید فدراسیون فوتبال هم هیچ مشکلی ندارم و با او کاملا راحت هستم. این مسائل مربوط به مشکلات قدیمی من بود که در حال حاضر وجود ندارد و حل شده است. رییس فدراسیون جدیدی آمده که مشکلات ما را حل کرده و ما خوشبختانه در حال حاضر در تیم ملی مشکل خاصی نداریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه درحال حاضر شرایط برای هر دو تیم یکسان است، گفت: هم تیم ایران و هم چینی ها فقط چند روز فرصت داشتند خود را برای مسابقه پیش رو آماده کنند.

وی در پاسخ به این سئوال که شنیده شده دو تن از ملی پوشان تیم ملی دچار مصدومیت شده و در بازی برابر چین حضور نخواهند داشت،گفت: نمی تواند به این پرسش پاسخ دهد.

کی روش سپس به شوخی به یکی از خبرنگاران چینی گفت که در دوران مربیگری اش با چین بازی کرده و موهای سرش از آن روز به دلیل حرص و جوش خوردن در حین بازی سفید شده است!

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت