پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21352 15 شهریور 1395 ساعت [ 11:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج تنیس us open 2016 : حذف نادال ، صعود جوکوویچ

 سایت تیفوسی : رافائل نادال بار دیگر در یک گرند اسلم دیگر نیز در اواسط مسابقات حذف شد!!! شماره یک پیشین تنیس دنیا به روند ناکامی‌های خود ادامه داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، رافائل نادال، تنیسور مشهور اسپانیایی با شکست مقابل لوکاس پویی فرانسوی از رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا (چهارمین گرنداسلم سالانه تنیس) حذف شد. […]

 سایت تیفوسی : رافائل نادال بار دیگر در یک گرند اسلم دیگر نیز در اواسط مسابقات حذف شد!!!

شماره یک پیشین تنیس دنیا به روند ناکامی‌های خود ادامه داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رافائل نادال، تنیسور مشهور اسپانیایی با شکست مقابل لوکاس پویی فرانسوی از رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا (چهارمین گرنداسلم سالانه تنیس) حذف شد.

 در این بازی دور چهارم بخش مردان، پویی 3 بر 2  و با نتایج 6 بریک، 2 بر 6، 6 بر 4، 3 بر 6 و 7 بر 6 قهرمان سال 2013 این رقابت‌ها را شکست داد.

به این ترتیب انتظار نادال برای فتح پانزدهمین گرنداسلم خود به بیش از 2 سال افزایش یافت.

در سایر بازی‌های بخش مردان، مونفیلس و سیمون فرانسوی به یک‌چهارم‌ نهایی راه یافتند و در بخش بانوان هم وژنیاکی دانمارکی همراه وینچی و سواستوا به جمع 8 تنیسور برتر رسیدند.

مرد شماره یک تنیس دنیا به راحتی به جمع ۸ تنیسور برتر رقابت‌های آزاد آمریکا راه یافت.

در آخرین بازی دور چهارم رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا (چهارمین و آخرین گرنداسلم سالانه تنیس دنیا) نواک جوکوویچ صرب، تنیسور شماره یک بخش مردان راحت‌تر از حد تصور در 3 ست از سد کایل ادموند بریتانیایی گذشت و به عنوان آخرین نفر به جمع مرحله یک‌چهارم‌نهایی این رقابت‌ها راه یافت.

برنده 12 گرنداسلم در 3 ست با نتایج  6 بر 2، 6 بریک و 6 بر 4، رقیبش را شکست داد و به دور بعد رسید.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت