پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21354 15 شهریور 1395 ساعت [ 11:29 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یو آخیم لو : گلزنی مولر در یورو 2016 من رو بیشتر خوشحال می کرد !!!

گلزنی مهاجم بایرن‌مونیخی تیم ملی آلمان مقابل نروژ، داغ دل سرمربی مانشافت را تازه کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال آلمان شب گذشته (یکشنبه) در اولین بازی خود در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، در دیداری خارج از خانه به لطف گلزنی توماس مولر (دو بار) و یاشوا کیمیچ […]

گلزنی مهاجم بایرن‌مونیخی تیم ملی آلمان مقابل نروژ، داغ دل سرمربی مانشافت را تازه کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال آلمان شب گذشته (یکشنبه) در اولین بازی خود در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، در دیداری خارج از خانه به لطف گلزنی توماس مولر (دو بار) و یاشوا کیمیچ با نتیجه 3 بر صفر بر نروژ غلبه کرد تا اولین گام خود در راه رسیدن به جام جهانی را محکم بردارد.

یواخیم لو در پی برد قاطع شاگردانش در خانه نروژ گفت: با اعتماد به نفس بالایی بازی کردیم. نروژ هم نتوانست برنامه‌های تاکتیکی خود را پیاده کند و فرصتی برای گلزنی پیدا نکرد. در مورد توماس مولر باید بگویم که ترجیح می‌دادم او در یورو 2016 هم برای ما گلزنی می‌کرد. توماس در یورو تلاش زیادی کرد و موقعیت‌های زیادی هم داشت، اما نتوانست گلی بزند.

سرمربی مانشافت اظهار داشت: باید روی مواردی که در دیدار مقابل فرانسه در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات یورو 2016 برای‌مان به وجود آمد، کار کنیم تا بهتر شویم.

ژرمن‌ها در بازی بعدی خود در چارچوب این رقابت‌ها در تاریخ 8 اکتبر (17 مهر) پذیرای جمهوری چک هستند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت