پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21356 15 شهریور 1395 ساعت [ 11:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

طارمی: باید کاری کنیم همه از تیم اول اسیا بترسند

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما تیم اول آسیا هستیم و باید طوری بازی کنیم که حریفان آسیایی از رویارویی با ما هراس داشته باشند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی طارمی درباره دیدار ایران برابر چین اظهار داشت: چین در این سال‌ها سرمایه‌گذاری بزرگی […]

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما تیم اول آسیا هستیم و باید طوری بازی کنیم که حریفان آسیایی از رویارویی با ما هراس داشته باشند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی طارمی درباره دیدار ایران برابر چین اظهار داشت: چین در این سال‌ها سرمایه‌گذاری بزرگی در فوتبالش انجام داده است. چینی‌ها در دو سه سال گذشته پیشرفت خوبی داشته‌اند.

وی در ادامه افزود: لیگ خوب چین، تیم ملی خوبی را هم در این کشور به‌وجود آورده است. ما چینی‌ها را آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم که به‌خوبی تیم حریف را پرس می‌کنند. یکی از ویژگی‌های مردم چین سختکوش بودن‌شان است که این خصوصیت در بازیکنان تیم ملی چین هم به‌صورت طبیعی وجود دارد.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: چین حتماً تیم خوبی بوده که به این مرحله رسیده است. آنها تا دقیقه 90 می‌جنگند و این موضوع را در بازی با کره‌جنوبی به‌خوبی نشان دادند. با این همه، ما تیم اول آسیا هستیم و باید طوری بازی کنیم که حریفان آسیایی از رویارویی با ما هراس داشته باشند. خیلی امیدوارم با تمهیداتی که کادرفنی اندیشیده بتوانیم بازی خوبی را انجام بدهیم و با نتیجه خوب به ایران برگردیم.

طارمی درباره بازی با قطر و پیروزی در این دیدار هم گفت: بازی اول طبیعتاً دشوار است و بازی با قطر هم چنین شرایطی داشت. من قبل از بازی پیش‌بینی کرده بودم که با دو گل حریف را می‌بریم که خوشبختانه پیش‌بینی من درست از آب درآمد. در آن دیدار هر چه از زمان بازی می‌گذشت بهتر و بهتر شدیم و خوشبختانه توانستیم برابر تیمی که به‌دنبال تساوی بود به پیروزی برسیم.

وی با بیان اینکه مشکل ما در دیدار برابر قطر گل اول بود، تصریح کرد: اگر در نیمه اول به گل می‌رسیدیم شاید وضعیت متفاوت‌تر می‌شد و دیدید بعد از گل اولی که به‌ثمر رساندیم، خیلی زود توانستیم به گل دوم هم برسیم، چون این عادت تیم‌های عربی است که معمولاً بعد از دریافت گل بازی را رها می‌کنند.

مهاجم تیم ملی با اشاره به جو حاکم بر اردوی تیم اظهار داشت: دوستی و رفاقت یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که در تیم ملی دیده می‌شود. 25 نفر حاضر در اردو فقط به موفقیت تیم ملی و بالا بردن پرچم ایران فکر می‌کنند. همین دوستی باعث می‌شود که در طول بازی هم، بازیکنان از پشت همدیگر را حمایت کنند. هر کس در زمین است برای موفقیت تیم تلاش می‌کند و هر کس هم که روی نیمکت است یا روی سکو می‌رود نیز تنها برای موفقیت تیم ملی دعا می‌کند. خدا را شکر در بازی با قطر هم کل ایران پشت‌مان بودند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت