پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21372 15 شهریور 1395 ساعت [ 15:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وین رونی : بازی در خط هافبک در تیم ملی برایم مناسب است

هافبک شیاطین سرخ معتقد است بازی در پست هافبک میانی تیم ملی انگلیس برای او خوب است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی در پیروزی یک بر صفر شب گذشته (یکشنبه) تیم ملی فوتبال انگلیس برابر اسلواکی در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، صدوشانزدهمین بازی ملی‌اش را برای سه‌شیر انجام داد […]

هافبک شیاطین سرخ معتقد است بازی در پست هافبک میانی تیم ملی انگلیس برای او خوب است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی در پیروزی یک بر صفر شب گذشته (یکشنبه) تیم ملی فوتبال انگلیس برابر اسلواکی در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، صدوشانزدهمین بازی ملی‌اش را برای سه‌شیر انجام داد و با گذر از رکورد دیوید بکام، بیشترین بازی ملی را به‌عنوان بازیکن در تاریخ تیم ملی انگلیس از آن خود کرد. او حالا تنها پیتر شیلتون، دروازه‌بان پیشین سه‌شیر را که 125 بازی ملی در کارنامه‌اش دارد، در این لیست بالاتر از خود می‌بیند.

وین رونی با اشاره به اینکه بازی در خط میانی برای وی در تیم ملی انگلیس مناسب است، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «آی تی‌وی» گفت: آلاردایس هم می‌خواهد که من در پست هافبک بازی کنم و در طول هفته گذشته روی این موضوع کار کردم. وقتی ترکیب اعلام شد، خیلی‌ها فکر می‌کردند که من در پست جلوتری بازی کنم، اما خودم هم فکر می‌کنم با توجه به سبک بازی‌ام حضور در خط میانی برایم خوب و مناسب باشد. من مشکلی برای بازی کردن در این پست ندارم و فکر می‌کنم مشارکت بیشتری می‌توانم داشته باشم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت