پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21411 16 شهریور 1395 ساعت [ 14:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آنچلوتی: در بایرن کسی به من دستور نداده جام ببرم

سرمربی ایتالیایی باواریایی‌ها در مقایسه‌ای جالب میان شرایط خود در تیم فعلی و تیم پیشین‌اش، به کهکشانی‌ها به‌خاطر رویکردی که در قبال مربیان‌شان دارند، کنایه‌ زد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی، مربی بایرن مونیخ در اظهارنظری کنایه‌آمیز درباره فلسفه باشگاه رئال‌ مادرید، به توقعات زیادی که کهکشانی‌ها و رئیس آنها فلورنتینو پرس […]

سرمربی ایتالیایی باواریایی‌ها در مقایسه‌ای جالب میان شرایط خود در تیم فعلی و تیم پیشین‌اش، به کهکشانی‌ها به‌خاطر رویکردی که در قبال مربیان‌شان دارند، کنایه‌ زد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی، مربی بایرن مونیخ در اظهارنظری کنایه‌آمیز درباره فلسفه باشگاه رئال‌ مادرید، به توقعات زیادی که کهکشانی‌ها و رئیس آنها فلورنتینو پرس از او طی دو سال حضورش در سانتیاگو برنابئو داشتند، اشاره کرد. آنچلوتی در اولین فصل مربیگری‌اش در رئال‌ مادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی اسپانیا را برای کهکشانی‌ها به ارمغان آورد، اما در پایان فصل دوم مربیگری‌اش به‌خاطر عدم کسب جام اخراج شد و این در حالی بود که بسیاری از بازیکنان و رسانه‌های اسپانیایی تصمیم فلورنتینو پرس برای اخراج سرمربی پیشین پاری‌سن‌ژرمن، چلسی و میلان را زیر سؤال بردند.

آنچلوتی اما می‌گوید که فلسفه باشگاه رئال‌ مادرید همین است و نباید چیزی جز این از کهکشانی‌ها انتظار داشت. کارلتو که تابستان سال 2015 از مربیگری کهکشانی‌ها برکنار شد، به سایت دی‌ولت گفت: الان برای همه روشن است که این باشگاه رئال مادرید بود که با من قطع همکاری کرد. در آخرین سال حضورم در رئال مادرید ما به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کردیم و در لالیگا هم فقط به خاطر کسب یک امتیاز کمتر از بارسلونا قهرمان نشدیم. برای رئال مادرید اما ثبات همیشه و فقط به یک شیوه معنا می‌شود: «کسب قهرمانی».

آنچلوتی سپس به مقایسه وضعیت فعلی خود در بایرن مونیخ با وضعیتش در رئال مادرید پرداخت و اظهار داشت: بایرن مونیخ تاریخ خودش را دارد. این تیم را بازیکنان پیشکسوت مدیریت می‌کنند. باشگاه هیچ‌گونه بدهی ندارد و می‌تواند روی کمک اسپانسرهایی بزرگ حساب کند. اینجا جوی خانوادگی بر تیم حاکم است و هیچ‌کسی به من دستور نداده است که باید جام کسب کنم. بنابراین تنها دغدغه‌ای که من دارم، آمادگی تیم و باقی ماندن آن در میان مدعیان فوتبال اروپاست.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت