پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21413 16 شهریور 1395 ساعت [ 14:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ادن ازار بهترین بازیکن اولین ماه فصل 2016/17 لیگ جزیره شد

هافبک ۲۵ ساله آبی‌پوشان لندنی به عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس انتخاب شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسینم، اتحادیه فوتبال انگلیس (FA)، ادن اِزار را به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر در ماه آگوست اعلام کرد. هافبک بلژیکی چلسی با کسب 41 درصد آرا موفق به کسب این عنوان شد. او در […]

هافبک ۲۵ ساله آبی‌پوشان لندنی به عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس انتخاب شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسینم، اتحادیه فوتبال انگلیس (FA)، ادن اِزار را به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر در ماه آگوست اعلام کرد. هافبک بلژیکی چلسی با کسب 41 درصد آرا موفق به کسب این عنوان شد. او در کسب این عنوان موفق به شکست آنتونیو والنسیا از منچستریونایتد (34 درصد آرا)، رحیم استرلینگ از منچسترسیتی (17 درصد آرا) و کورتیس دیویس از ها‌ل‌سیتی (8 درصد آرا) شد.

اِزار که این فصل با حضور آنتونیو کونته بازیکنی متحول شده نشان داده، در ماه آگوست در بازی مقابل وستهام و برنلی دو گل برای آبی‌پوشان لندنی به ثمر رساند و بازی تأثیرگذاری از خود به نمایش گذاشت.

چلسی در حال حاضر با 9 امتیاز و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به منچستریونایتد در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر است و به دلیل تفاضل گل پایین‌تر پشت‌سر منچسترسیتی صدرنشین قرار دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت