پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21441 16 شهریور 1395 ساعت [ 21:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج مقدماتی جام جهانی 2018 در روسیه،برد ژاپن و عربستان // توقف کره برابر سوریه

دو تیم عراق و عربستان از هفته دوم انتخابی جام جهانی به دیدار یکدیگر رفتند که این بازی با برد عربستان همراه بود. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی عراق که در کشور مالزی میزبان عربستان بود، بازی را با گل دقیقه 18 عبدالرحیم آغاز کرد تا برنده نیمه اول باشد. در نیمه […]

دو تیم عراق و عربستان از هفته دوم انتخابی جام جهانی به دیدار یکدیگر رفتند که این بازی با برد عربستان همراه بود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی عراق که در کشور مالزی میزبان عربستان بود، بازی را با گل دقیقه 18 عبدالرحیم آغاز کرد تا برنده نیمه اول باشد.

در نیمه دوم، عربستان که همه چیز را از دست رفته می‌دید، دست به تغییرات جدید زد و توانست دو بار خطای پنالتی از حریف خود بگیرد.

پنالتی اول در دقیقه 81 و پنالتی دوم در دقیقه 88 توسط نواف العابد به گل بدل شد تا عربستانی‌ها در آخرین دقایق بازی، با برتری 2 بر یک به سه امتیاز برسند.

عربستان با این برد 6 امتیازی شده و به صدر جدول گروه B صعود کرد و عراق که در هفته اول مقابل استرالیا با حساب 2 بر صفر شکست خورده بود، همچنان بدون امتیاز در قعر جدول جای گرفت.

تیم ملی ژاپن موفق شد با کسب پیروزی مقابل تایلند، به اولین سه امتیاز خود در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ دست یابد.

 تیم ملی ژاپن که عصر امروز (سه‌شنبه) میهمان تایلند بود، با کسب پیروزی 2 بر صفر از سد میزبانش گذشت تا پس از یک شکست در هفته اول، دوباره به جمع مدعیان اصلی صعود به جام جهانی از گروه B برگردد.

هاراگوچی در دقیقه 17 و تاکامو آسانو در دقیقه 76 زننده دو گل ژاپن در این دیدار بودند.

از این گروه و از ساعت 20، امارات به مصاف استرالیا می‌رود.

دو تیم کره‌جنوبی و سوریه به تساوی رسیدند.

 دقایقی پس از تساوی دو تیم ایران و چین، دو تیم دیگر گروه A نیز به تساوی بدون گل دست یافتند.

سوریه که در مالزی باید از کره‌جنوبی میزبانی می‌کرد، موفق شد با کسب یک تساوی بدون گل از زمین بازی خارج شود تا پس از چین که مقابل ایران به مساوی رسید، شگفتی هفته دوم را رقم بزند.

با این نتیجه، ایران همچنان با 4 امتیاز در صدر گروه B باقی ماند و کره‌جنوبی هم با 4 امتیاز اما با تفاضل گل کمتر در رده دوم است.

همچنین از ساعت 20:30  قطر میزبان ازبکستان خواهد بود.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت