پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21451 16 شهریور 1395 ساعت [ 21:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آزمون: من و دیگر بازیکنان موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم

مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت که خودش و دیگر بازیکنان این تیم موقعیت‌های زیادی را در دیدار مقابل چین از دست داده‌اند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار آزمون پس از تساوی بدون گل تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل چین اظهار داشت: قطعاً از نتیجه راضی نیستیم. ما باید پیروز میدان می‌شدیم، […]

مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت که خودش و دیگر بازیکنان این تیم موقعیت‌های زیادی را در دیدار مقابل چین از دست داده‌اند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار آزمون پس از تساوی بدون گل تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل چین اظهار داشت: قطعاً از نتیجه راضی نیستیم. ما باید پیروز میدان می‌شدیم، اما هم خودم و هم بازیکنان دیگر موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم.

مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: بازی‌ها ادامه دارد و فکر می‌کنم بتوانیم در بازی‌های بعدی این نتیجه را جبران کنیم.

وی با اشاره به شانس‌های گلزنی ایران گفت: ما شانس‌های زیادی داشتیم و با اینکه چینی‌ها با پنج دفاع بازی می‌کردند، اما ما بارها موفق شدیم از خط دفاعی آنها عبور کنیم، چون آنالیز خوبی از حریف‌مان داشتیم.

آزمون: متأسفانه نتوانستیم به نتیجه‌ای که می‌خواستیم، برسیم. چینی‌ها مقابل ما مشکلات زیادی داشتند و موقعیت‌هایی که داشتیم، وارد دروازه آنها نشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت