خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / نتایج مقدماتی جام جهانی 2018 در امریکای جنوبی ، برد برزیل ، توقف آرژانتین
neymar brzil 2016

نتایج مقدماتی جام جهانی 2018 در امریکای جنوبی ، برد برزیل ، توقف آرژانتین

رقابتهای فوتبال مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آمریکای جنوبی با توقف آرژانتین و پیروزی برزیل و اروگوئه ادامه یافت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، دیدارهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بامداد امروز چهارشنبه در منطقه آمریکای لاتین پی گرفته شد و در یکی از دیدارهای مهم تیم آرژانتین در خاک ونزوئلا ۲ بر ۲ متوقف شد.

آرژانتین  که مسی را به همراه نداشت با گل های خوان پی (۳۵) و خاوی مارتینز (۵۳) از میزبان عقب افتاد اما در ادامه با فشار حملات خود توسط پراتو (۵۸) و اوتامندی(۸۳) به گل دست یافت تا از شکست فرار کند. با این تساوی آرژانتین صدرنشینی را از دست داد.

تیم ملی برزیل نیز در دیداری سخت برابر کلمبیا برتری ۲ بر یک را رقم زد. میراندا (۲) سلسائو را پیش انداخت اما مارکینیوش (۳۵ – گل به خودی) کار را به تساوی کشاند تا اینکه نیمار در دقیقه ۷۵ گل برتری را به ثمر رساند و برزیل روند خوب خود را تداوم بخشید.

بهترین نتیجه را در دیدارهای امروز تیم اروگوئه کسب کرد که برابر پاراگوئه با چهار گل به برتری رسید و جای آرژانتین را در صدر جدول گرفت. ادینسون کاوانی (۱۸ و ۵۵)، رودریگز (۴۲) و لوئیس سوارس (۴۶) زننده گل های اروگوئه بودند.

نتایج کامل دیدارهای برگزار شده به این شرح است:

* اروگوئه ۴ – پاراگوئه ۲
* ونزوئلا ۲ – آرژانتین ۲
* برزیل ۲ – کلمبیا یک
* شیلی صفر – بولیوی صفر
* پرو ۲ – اکوادور یک

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *