پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21480 17 شهریور 1395 ساعت [ 12:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کنایه ادن ازار به مورینیو، کونته بازیکنان رو درک میکند چون خودش فوتبالیست بوده!!!

هافبک بلژیکی تیم فوتبال چلسی پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن لیگ برتر در ماه آگوست، به سرمربی پرتغالی پیشین خود طعنه زد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ادن ازار، هافبک بازیساز تیم فوتبال چلسی روز گذشته (سه‌شنبه) جایزه بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس در ماه آگوست را گرفت و این در حالی بود […]

هافبک بلژیکی تیم فوتبال چلسی پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن لیگ برتر در ماه آگوست، به سرمربی پرتغالی پیشین خود طعنه زد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ادن ازار، هافبک بازیساز تیم فوتبال چلسی روز گذشته (سه‌شنبه) جایزه بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس در ماه آگوست را گرفت و این در حالی بود که ژوزه مورینیو نیز جایزه بهترین سرمربی لیگ برتر را در همین ماه دریافت کرد.

ازار که در سه پیروزی متوالی چلسی نقشی کلیدی داشت، در این سه بازی دو گل زد و یک پاس گل داد و به این ترتیب اولین جایزه بازیکن ماه لیگ برتر در فصل 17-2016 را از آن خود کرد. این در حالی است که او فصل گذشته، فصلی که ژوزه مورینیو در اواسط آن از مربیگری چلسی برکنار شد، یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان این تیم بود.

ازار که ظاهراً هنوز از مورینیو به‌خاطر متهم کردن او و دیگر بازیکنان آبی‌پوشان لندن به کم‌کاری در فصل گذشته کینه به دل دارد، پس از دریافت جایزه بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس به نشریه اکیپ فرانسه گفت: ما برای آنتونیو کونته (سرمربی چلسی) هر کاری که از دست‌مان برآید، انجام می‌دهیم. من هنوز همان بازیکن قبل هستم. بعد از یک فصل ضعیف، کونته به ما اعتمادبه‌نفس داده است. کونته فوتبالیست‌ها را درک می‌کند، چون خودش زمانی یک فوتبالیست بوده است.

این اولین باری نیست که شاگردان مورینیو به او به‌خاطر نداشتن تجربه بازیگری کنایه می‌زنند. سه سال پیش هم سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید بعد از برکناری ژوزه مورینیو و روی کار آمدن کارلو آنچلوتی، به‌صورت غیرمستقیم به آقای خاص طعنه زد و گفت: مادرید به کسی نیاز داشت که بازیکنان را درک کند و آنچلوتی این کار را بی‌عیب و نقص انجام می‌دهد. او خودش یک فوتبالیست بوده است و می‌تواند وضعیت بازیکنان را درک کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت