خانه / خبرهای فوتبال خارجی / مصاحبه جدید با ژاوی اسطوره بارسلونا

مصاحبه جدید با ژاوی اسطوره بارسلونا

– اسطوره باشگاه بارسلونا بار دیگر اذعان کرده لیونل مسی را از کریستیانو رونالدو بازیکن بهتری می داند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ژاوی باوجود اینکه کریستیانو رونالدو اخیرا به عنوان بهترین بازیکن اروپا در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد همچنان لیونل مسی را بهترین بازیکن دنیا می داند.

ژاوی به رادیو کادنا سر اسپانیا گفته:

رونالدو یکی از بهترین بازیکن نسل خودش است اما مشکل او این است که بازیکن دیگری در نسل او وجود دارد که بهترین بازیکن تاریخ محسوب می شود. رونالدو بازیکن استثنایی است اما از نظر من و هر کسی که فوتبال را دوست دارد قابل مقایسه با مسی نیست. سرعت مسی در زمینه ذهنی و فیزیکی باورنکردنی است. کارهایی که او با توپ می کند در توان رونالدو نیست.

مسی تا هر زمان که خودش بخواهد شماره یک باقی خواهد ماند. او ۲۹ ساله است و این سن در فوتبال جوان محسوب می شود. من تا ۲۸ سالگی با بارسلونا و اسپانیا جامی نبردم. مسی از همه بازیکنان بالاتر است و بدون شک بهترین بازیکن دنیا محسوب می شود مگر اینکه هوادار رئال مادرید باشید.

اسطوره بارسلونا که در حال حاضر برای باشگاه السد قطر بازی می کند درباره دربی منچستر در روز شنبه و نبرد گواردیولا و مورینیو گفته:

فکر نمی کنم سبک بازی مورینیو مطابق مشخصات من باشد اما سبک او به خوبی شکل گرفته و درس های زیادی به ما داده است. او به روش بارسا باور داشت اما زمانی که سرمربی شد روش خودش را تغییر داد. گواردیولا از نظر تاکتیکی رقیب ندارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *