سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / دربی منچستری ها به جای الکلاسیکو گرانترین دربی جهان شد

دربی منچستری ها به جای الکلاسیکو گرانترین دربی جهان شد

دو تیم شهر منچستر در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که هر دو تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی با انجام خرج زیاد، بازکنان مختلفی را به خدمت گرفتند و در این میان، شیاطین سرخ با قراردادی ۱۰۵ میلیون یورویی، رکورد گرانترین بازیکن جهان را جا به جا کردند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود و به نقل از وبسایت تایمز، در حالیکه در فوتبال این روزهای جهان، پول حرف اول و آخر را می زند، باشگاه‌های لیگ برتری در این فصل از نقل و انتقالات با خرج بسیار، بازیکنان مختلفی را از سایر لیگ‌های اروپایی به خدمت گرفتند. با این حال در دربی شهر منچستر که روز شنبه برگزار خواهد شد، رکورد گرانترین ترکیب جهان شکسته خواهد شد. دو تیم در حالی پا به میدان خواهند گذاشت که بازیکنان حاضر در میدان بیش از ۶۰۰ میلیون پوند ارزش دارند و بدین ترتیب رکورد گرانترین بازی جهان را از آن خود خواهند کرد.

به نظر می‌رسد که توجه فوتبال مدرن کشور انگلیس بیش از همیشه معطوف به خرج‌های میلیونی و سودهای میلیاردی شده است تا بدین وسیله توجه هواداران بیشتری را به سوی خود جلب کنند.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *