پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21512 17 شهریور 1395 ساعت [ 18:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دربی منچستری ها به جای الکلاسیکو گرانترین دربی جهان شد

دو تیم شهر منچستر در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که هر دو تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی با انجام خرج زیاد، بازکنان مختلفی را به خدمت گرفتند و در این میان، شیاطین سرخ با قراردادی ۱۰۵ میلیون یورویی، رکورد گرانترین بازیکن جهان را جا به جا کردند. سایت تیفوسی به گزارش […]

دو تیم شهر منچستر در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که هر دو تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی با انجام خرج زیاد، بازکنان مختلفی را به خدمت گرفتند و در این میان، شیاطین سرخ با قراردادی ۱۰۵ میلیون یورویی، رکورد گرانترین بازیکن جهان را جا به جا کردند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود و به نقل از وبسایت تایمز، در حالیکه در فوتبال این روزهای جهان، پول حرف اول و آخر را می زند، باشگاه‌های لیگ برتری در این فصل از نقل و انتقالات با خرج بسیار، بازیکنان مختلفی را از سایر لیگ‌های اروپایی به خدمت گرفتند. با این حال در دربی شهر منچستر که روز شنبه برگزار خواهد شد، رکورد گرانترین ترکیب جهان شکسته خواهد شد. دو تیم در حالی پا به میدان خواهند گذاشت که بازیکنان حاضر در میدان بیش از ۶۰۰ میلیون پوند ارزش دارند و بدین ترتیب رکورد گرانترین بازی جهان را از آن خود خواهند کرد.

به نظر می‌رسد که توجه فوتبال مدرن کشور انگلیس بیش از همیشه معطوف به خرج‌های میلیونی و سودهای میلیاردی شده است تا بدین وسیله توجه هواداران بیشتری را به سوی خود جلب کنند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت