پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21546 18 شهریور 1395 ساعت [ 21:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خبر فوری : محرومیت رئال مادرید و اتلتیکومادرید از دو فصل نقل و انتقالات بعدی

رئال مادرید و اتلتیکو مادرید، دو باشگاه پایتخت اسپانیا نمی توانند در دو پنجره نقل و انتقالات بعدی بازیکن جدیدی به ترکیب خود اضافه کنند. سایت تیفوسی : به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، فیفا این دو باشگاه اسپانیایی را به نقض قوانین حفاظت از بازیکنان زیر سن قانونی در نقل و انتقالات متهم […]

رئال مادرید و اتلتیکو مادرید، دو باشگاه پایتخت اسپانیا نمی توانند در دو پنجره نقل و انتقالات بعدی بازیکن جدیدی به ترکیب خود اضافه کنند.

سایت تیفوسی : به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، فیفا این دو باشگاه اسپانیایی را به نقض قوانین حفاظت از بازیکنان زیر سن قانونی در نقل و انتقالات متهم کرده و از این رو با محرومیت رسمی مواجه شدند. حالا هر دو باشگاه تنها ۵ روز فرصت دارند تا درخواست تجدید نظر خود را به دادگاه ورزش (CAS) ارائه کنند. در طول این پنج روز جریمه دو تیم پا بر جا خواهد بود، و رأی نهایی بعد از آن صادر خواهد شد. دادگاه به طور متوسط طی سه ماه این پرونده را حل و فصل خواهد کرد و در این صورت رئال مادرید و اتلتیکو مادرید تا آغاز سال ۲۰۱۸ (ژانویه پیش رو و تابستان بعدی) نمی توانند بازیکن جدیدی به خدمت بگیرند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت