پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21557 18 شهریور 1395 ساعت [ 21:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ماروتا : پوگبا با تصمیم خودش یووه رو ترک کرد

مدیراجرایی باشگاه یوونتوس تأکید کرد که تنها دلیل جدا شدن پل پوگبا از بانوی پیر برای پیوستن به منچستریونایتد، پیشنهاد مالی هنگفت شیاطین سرخ نبوده است. سایت تیفوسی :به گزارش خبرگزاری تسنیم، جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس تأکید کرد که پل پوگبا شخصاً به منچستریونایتد، تیم اول دوران حرفه‌ای خود تمایل داشته است و […]

مدیراجرایی باشگاه یوونتوس تأکید کرد که تنها دلیل جدا شدن پل پوگبا از بانوی پیر برای پیوستن به منچستریونایتد، پیشنهاد مالی هنگفت شیاطین سرخ نبوده است.

سایت تیفوسی :به گزارش خبرگزاری تسنیم، جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس تأکید کرد که پل پوگبا شخصاً به منچستریونایتد، تیم اول دوران حرفه‌ای خود تمایل داشته است و یووه او را صرفاً به‌خاطر پول هنگفتی که از این جابه‌جایی به جیب می‌زد، نفروخت.

ماروتا با بیان اینکه بانوی پیر هرگز قصد فروش پوگبا را نداشت، عنوان کرد که این هافبک فرانسوی خودش از بیانکونری درخواست کرده بود که با بازگشت او به اولدترافورد موافقت کند.

وی به شبکه باشگاه یوونتوس گفت: ما همیشه گفتیم که هرگز قصد فروش پوگبا را نداریم، چون او برای تیم، سرمربی و هواداران ما بازیکن بسیار مهمی بود. با این حال او خودش می‌خواست بازی در تیمی دیگر و شرایطی متفاوت را تجربه کند و به‌همین دلیل ما پس از دریافت پیشنهاد منچستریونایتد با این تیم وارد مذاکره شدیم تا پوگبا را به خواسته‌اش برسانیم.

ماروتا با رد این موضوع که یوونتوس برای خرید گونسالو ایگواین، مهاجم پیشین ناپولی روی پول فروش پوگبا به منچستریونایتد حساب کرده بود، ادامه داد: ما پیش از اینکه پوگبا را بفروشیم، ایگواین را زیرنظر گرفته بودیم. او اولین بازیکنی بود که به خریدش فکر کرده بودیم، اما به‌صورت اتفاقی در همان روزها که ما به‌دنبال خرید ایگواین بودیم، پوگبا هم از ما خواست که با رفتنش موافقت کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت