پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21568 19 شهریور 1395 ساعت [ 0:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کمالوند: از این هفته گسترش فولاد متفاوتی می‌بینید

سرمربی گسترش فولاد اظهار کرد در تعطیلات لیگ برتر روی تیمش کار کرده و این تیم از فردا (جمعه) عملکرد بهتری نسبت به گذشته خواهد داشت. سایت تیفوسی به‌ گزارش ‌ایسنا، فراز کمالوند در نشست خبری  پیش از دیدار تیمش مقابل سیاه‌جامگان مشهد اظهار کرد: به بهترین شکل ممکن از تعطیلات یک ماهه لیگ برتر استفاده […]

سرمربی گسترش فولاد اظهار کرد در تعطیلات لیگ برتر روی تیمش کار کرده و این تیم از فردا (جمعه) عملکرد بهتری نسبت به گذشته خواهد داشت.

سایت تیفوسی به‌ گزارش ‌ایسنا، فراز کمالوند در نشست خبری  پیش از دیدار تیمش مقابل سیاه‌جامگان مشهد اظهار کرد: به بهترین شکل ممکن از تعطیلات یک ماهه لیگ برتر استفاده کردیم. خدا را شکر بازیکنان‌مان از نظر فنی، روحی و روانی آماده هستند. مطمئنا از فردا بازی‌های بهتری از تیمم می بینید و ما شاهد گسترش فولاد متفاوتی خواهیم بود.

او ادامه‌ داد: امیدوارم فردا اولین پیروزی‌مان در لیگ برتر را کسب کنیم. در این دیدار علیرضا نقی زاده را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. خوشبختانه هیچ بازیکن مصدومی هم در تیم ما وجود ندارد.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در ادامه خاطر نشان کرد: مشکلی که از ابتدای فصل با آن مواجه بودیم، این بود که هر سه مهاجم خودمان را از دست داده بودیم که این مشکلات در بازی‌های ابتدایی برای ما دردسر ساز شد. از مجموعه خط دفاعی تیم راضی هستم و به نظرم بیشتر از نظر بدنی مشکل داشتند.

وی در خصوص علت جدایی محمد نصرتی از این تیم ‌اضافه کرد: نصرتی می خواست زودتر به میادین برگردد ولی پزشک تیم ما صلاح دیده بود که این بازیکن در نیم فصل به مسابقات برگردد اما خود نصرتی دوست داشت که زودتر بازی کند و به همین دلیل راهی تیم فوتبال ماشین سازی شد. خوشحال هستم که این بازیکن فوتبال خود را در تبریز ادامه می‌دهد و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. ما هم تا نیم فصل برنامه‌ای برای جذب مدافع نداریم.

کمالوند در خصوص تیم فوتبال سیاه‌جامگان نیز بیان‌ کرد: جدول لیگ در هفته‌های ابتدایی کاذب است و نمی‌توان روی آن حسابی کرد. از نوع فکر فرهاد کاظمی شناخت دارم. سیاه‌جامگان تیم جوان و خوبی است ولی امیدوارم که بتوانیم هر سه امتیاز بازی فردا را از آن خود کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در خصوص علت نتیجه‌ نگرفتن تیمش در چهار هفته‌ ابتدایی لیگ تصریح کرد: مشکل تیم ما در هفته‌های ابتدایی عدم هماهنگی بازیکنان با یکدیگر بود ولی مطمئن هستم که از فردا گسترش فولاد تازه ای را شاهد خواهیم بود. به یاد ندارم که حرفی زده باشم و نتوانسته باشم به آن عمل کنم. مطمئن باشید که امسال نیز می‌توانیم مثل سال‌های قبل به هدفگذاری باشگاه که حضور در جمع 6 تیم برتر برسیم.

وی با تمجید از عملکرد علیرضا ارجمندیان، بازیکن جوان تیمش گفت‌: در ابتدای فصل در خصوص این بازیکن صحبت کرده بودم و مطمئن هستم که می‌تواند پدیده لیگ امسال باشد. همان طور که داریوش شجاعیان توانست به عنوان اولین بازیکن تاریخ گسترش فولاد به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برسد. البته ارجمندیان کمی جوان است و کم کم به او بازی می‌دهم و یقینا در بازی‌ها به ما کمک خواهد کرد.

کمالوند در خصوص هواداران تیمش، خاطر نشان کرد: فردا یک روز تعطیل است و تیم فوتبال تراکتورسازی نیز بازی ندارد و امیدوارم که هواداران با حضور در ورزشگاه به تیم ما کمک کنند تا بتوانیم اولین سه امتیاز مان را در لیگ شانزدهم به دست بیاوریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت