پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21585 19 شهریور 1395 ساعت [ 12:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیانیه رئال مادرید بعد از محرومیت از خرید بازیکن

رئال مادرید از شکایت به دادگاه عالی ورزش CAS بعد از محرومیت از خرید بازیکن خبر داد. سایت تیفوسی :به گزارش ایسنا و به نقل از ال موندو،  پس از محروم شدن بارسلونا از خرید بازیکن در سال ۲۰۱۵، فیفا از فدراسیون فوتبال اسپانیا درخواست کرده بود تا تمام اسناد و مدارک مربوط به انتقال بازیکنان زیر […]

رئال مادرید از شکایت به دادگاه عالی ورزش CAS بعد از محرومیت از خرید بازیکن خبر داد.

سایت تیفوسی :به گزارش ایسنا و به نقل از ال موندو،  پس از محروم شدن بارسلونا از خرید بازیکن در سال ۲۰۱۵، فیفا از فدراسیون فوتبال اسپانیا درخواست کرده بود تا تمام اسناد و مدارک مربوط به انتقال بازیکنان زیر ۱۸ سال خارجی به باشگاه های اسپانیایی را در اختیار نمایندگانش قرار دهد و در نتیجه بررسی های صورت گرفته، تخلف رئال و اتلتیکو محرز شد و به این ترتیب این دو تیم برای پنجره نقل و انتقالات ۲۰۱۷ از خرید بازیکن محروم خواهند بود.

بعد از آنکه فیفا محرومیت دو باشگاه اسپانیایی را برای یک سال از خرید بازیکن اعلام کرد، رئال مادرید بیانیه ای صادر کرد و در آن به شکایت از دادگاه عالی ورزش برای تغییر این رای خبر داد.

در این بیانیه آمده است:

باشگاه عمیقا از تصمیم گرفته شده احساس تاسف می کند چرا که ما در رئال مادرید معتقد هستیم این تصمیم کاملا ناعادلانه و برخلاف اصول اساسی حقوق انضباطی می باشد. به همین خاطر این باشگاه درخواست تجدیدنظر خود را به دادگاه عالی ورزش CAS خواهد فرستاد و درخواست لغو کامل این محرومیت را دارد. این باشگاه این سازمان را یک سازمان کاملا مطلوب و مطمئن برای تصمیم گیری می داند.

رئال مادرید از CAS درخواست رسیدگی سریع و فوری را دارد تا با بیشترین سرعت ممکن به نتیجه برسد.
با توجه به اینکه فصل فعلی نقل و انتقالات بازیکنان قبل از ابلاغ  این تصمیم آغاز شده است، شامل این محرومیت نمی شود. تیم فوتبال زنان، فوتسال و فوتبال ساحلی از این تصمیم مستثنی هستند  و این حکم از فروش بازیکنان نیزجلوگیری نمی کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت