خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین استقلال ، انالیز ماشین سازی
esteghlal logo 1

گزارش تمرین استقلال ، انالیز ماشین سازی

کادر فنی تیم استقلال قبل از تمرین امروز فیلم بازی ماشین‌سازی را برای بازیکنان پخش و حریف را مورد آنالیز قرار داد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال استقلال در فاصله ۲ روز به برگزاری دیدار با ماشین‌سازی تبریز از ساعت ۱۵ امروز در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی تمرینات خود را پیگیری کرد. پیش از شروع تمرین امروز آبی‌پوشان اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در این زمین تمرین کردند.

* امید نورافکن تنها غایب امروز تمرین تیم فوتبال استقلال بود و این بازیکن به دلیل همراهی با تیم ملی جوانان نمی‌تواند استقلال را در دیدار مقابل ماشین‌سازی همراهی کند. البته نورافکن روز دوشنبه از چین به تهران بازخواهد گشت و در تمرینات آبی‌پوشان برای دربی حضور پیدا خواهد کرد.

* پیش از شروع تمرین اعضای تیم استقلال در رختکن ورزشگاه آزادی فیلم بازی‌های ماشین‌سازی تبریز را تماشا کردند و حریف روز یکشنبه را مورد آنالیز قرار دادند.

* مثل روزهای گذشته دروازه‌بانان تیم استقلال زیر نظر بابازاده به تمرین پرداختند.

* بهتاش فریبا بعد از بازگشت از کشور ترکیه در تمرین امروز استقلال حضور پیدا کرد. وی در کنار نصرالله عبداللهی نظاره‌گر امور تاکتیکی استقلال شد.

* محمد خرمگاه امروز به دلیل کسالت در کارهای تاکتیکی آبی‌پوشان حضور نداشت و با لباس شخصی در گوشه‌ای از زمین تمرین بازیکنان را نظاره‌گر شد.این در حالی است که علی چینی هم دو روز پیش به دلیل بیماری محل تمرین استقلال را ترک کرده بود.

* پیش از شروع تمرین بازیکنان به بازی تنیس فوتبال پرداخته و در این مسابقه با هم کری‌هایی داشتند که جالب توجه بود.

* علیرضا منصوریان در ابتدای تمرین بازیکنان را دور هم جمع کرد و برای دقایقی پیرامون نقاط ضعف و قوت حریف با آنها به گفت‌وگو پرداخت.وی در همین رابطه توصیه‌هایی را در مورد بازی روز یکشنبه به بازیکنان انجام داد.

* مهدی رحمتی به همراه ۲ پسر خود به محل تمرین آمده بود.

* در ابتدای تمرین بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز به گرم کردن بدن‌های خود پرداختند و سپس مثل روز گذشته با پاس‌های کوتاه در میان موانع دقت در پاس دادن را تمرین کردند. در بخش بعدی نیز فوتبال درون تیمی در نیمی از زمین صورت گرفت.

در پایان تمرین امروز علیرضا منصوریان به صورت اختصاصی با امید ابراهیمی، وریا غفوری و آرش افشین به تمرین پرداخت.

*یکی از نکات جالب تمرین امروز این بود که تمامی نفرات استقلال در تمرین امروز در کار گروهی حضور داشتند و آبی‌پوشان بدون مصدوم کار تاکتیکی را پشت سر گذاشتند.

تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف ماشین‌سازی تبریز خواهد رفت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *