پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21602 19 شهریور 1395 ساعت [ 17:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ویسی: هر دو ۲ تیم به دنبال ۳ امتیاز بازی هستند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: بازی سختی مقابل پیکان داریم و هر ۲ تیم به دنبال ۳ امتیاز بازی فردا هستند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، عبدالله ویسی در نشست خبری قبل از دیدار برابر پیکان اظهار داشت: به دنبال 3 امتیاز بازی فردا هستیم؛ این در حالی است که این […]

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: بازی سختی مقابل پیکان داریم و هر ۲ تیم به دنبال ۳ امتیاز بازی فردا هستند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، عبدالله ویسی در نشست خبری قبل از دیدار برابر پیکان اظهار داشت: به دنبال 3 امتیاز بازی فردا هستیم؛ این در حالی است که این 3 امتیاز برای تیم پیکان هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای پیروزی در بازی فردا تمرکز کرده‌ایم و آماده ارائه یک بازی جوانمردانه هستیم.

وی تصریح کرد: در تعطیلات لیگ سعی کردیم نقاط ضعفمان را بررسی کنیم و همه تلاش خود را برای برطرف کردن این نقاط به کار می‌بندیم. پیکان هم از بازیکنان جوانی بهره می‌برد و نهایت تلاش‌شان را برای کسب امتیاز از اصفهان می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره مصدومان و محرومان این تیم در بازی فردا گفت: محروم نداریم ولی فرید بهزادی‌کریمی را به علت مصدومیت در بازی فردا در اختیار نداریم. احسان حاجی‌صفی روز گذشته با ما تمرین کرد و مشکلی برای بازی فردا ندارد.

ویسی درباره نوسانات تیم فوتبال سپاهان در هفته‌های اول تا چهارم لیگ گفت: شرایط بازی‌ها متفاوت است و ممکن است بازیکنان هماهنگی کافی را نداشته باشند. مطمئناً تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا به شرایط ایده‌آل برسیم.

وی گفت: در دوران تعطیلات لیگ بازی‌های دوستانه خوبی انجام دادیم و به اهدافی که می‌خواستیم رسیدیم. از بازیکنانمان راضی هستم و امیدواریم به رده‌های بالای جدول برسیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره تعطیلات به وجود آمده در لیگ برتر گفت: این تعطیلات در کل خوب نیست اما چون از قبل اعلام می‌شود باید هماهنگی خود را به دست آوریم تا بازیکنان در شرایط بازی قرار گیرند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت