پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21606 20 شهریور 1395 ساعت [ 13:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرور روزنامه های ورزشی شنبه 20 شهریور 95

سایت تیفوسی روزنامه‌های ورزشی امروز(شنبه ۲۰ شهریور) بازی حساس تراکتورسازی-پرسپولیس را تیتر یک خود کرده‌اند. ضمن اینکه طلای ساره جوانمردی و داربی منچستر هم دیگر خبرهای مهم صفحه یک امروز است. “گل” با چاپ عکسی از امیر قلعه‌نویی و برانکو ایوانکوویچ صحبت‌های این دو مربی درباره بازی امروز تراکتورسازی-پرسپولیس را تیتر کرده است. گل احتمال […]

سایت تیفوسی روزنامه‌های ورزشی امروز(شنبه ۲۰ شهریور) بازی حساس تراکتورسازی-پرسپولیس را تیتر یک خود کرده‌اند. ضمن اینکه طلای ساره جوانمردی و داربی منچستر هم دیگر خبرهای مهم صفحه یک امروز است.

“گل” با چاپ عکسی از امیر قلعه‌نویی و برانکو ایوانکوویچ صحبت‌های این دو مربی درباره بازی امروز تراکتورسازی-پرسپولیس را تیتر کرده است. گل احتمال داده محسن بنگر و محمد نوری به بازی امروز نرسند.

 

خبرورزشی هم بازی حساس امروز دو تیم تراکتورسازی-پرسپولیس پرداخته و به رابطه حسنه این روزهای برانکو و قلعه‌نویی اشاره کرده است. خبرورزشی گزارشی هم از وضعیت پژمان منتظری دارد.

 

ابرارورزشی در صفحه یک خود چند تیتر درباره بازی امروز دارد. این تیم به نتایج بازی‌های دیروز هم اشاره داشته است.

 

پیروزی چند تیتر روحیه بخش و حماسی درباره بازی امروز پرسپولیس دارد. این روزنامه اشاره کرده اگر پرسپولیس امروز در تبریز برنده شود چهارمین برد متوالی برانکو در تبریز است.

 

روزنامه ۹۰ هم به ملاقات امروز سرمربیان دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس اشاره کرده است. این روزنامه در صفحه نخست خود به بازی حساس امروز سیتی-یونایتد و دوئل گواردیولا و مورینیو پرداخته است.

 

ایران ورزشی در انتخابی قابل تحسین قهرمانی ساره جوانمردی در پارالمپیک را تیتر یک کرده است. این روزنامه برای بازی امروز لیگ هم تیتر سرخ ترین بازی سال را برگزیده است. ایران ورزشی خبر داده فغانی داور داربی می شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت