پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21623 20 شهریور 1395 ساعت [ 13:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته پنجم لیگ برتر ایران : نفت تهران 2 – 1 نفت ابادان ، برد سیاه جامگان

نفت تهران در دربی نفتی‌های لیگ برتر توانست همنام آبادانی را از پیش‌رو برداشته و به پیروزی برسد. اولین دیدار هفته پنجم لیگ برتر پیروزی سیاه‌جامگان مقابل گسترش فولاد همراه بود. سایت تیفوسی :به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، گسترش فولاد و سیاه‌جامگان مشهد از ساعت 17 و 30 دقیقه امروز (جمعه) در ورزشگاه بنیان‌دیزل […]

نفت تهران در دربی نفتی‌های لیگ برتر توانست همنام آبادانی را از پیش‌رو برداشته و به پیروزی برسد.

اولین دیدار هفته پنجم لیگ برتر پیروزی سیاه‌جامگان مقابل گسترش فولاد همراه بود.

سایت تیفوسی :به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، گسترش فولاد و سیاه‌جامگان مشهد از ساعت 17 و 30 دقیقه امروز (جمعه) در ورزشگاه بنیان‌دیزل برگزار کننده اولین دیدار هفته پنجم بودند که این بازی در نهایت با پیروزی یک بر صفر تیم سیاه‌جامگان همراه بود. تنها گل این دیدار را روح‌الله سیف‌اللهی در دقیقه 3+90 به ثمر رساند.

حمید حاج‌ملک داور این دیدار در نیمه نخست به رضا شربتی از سیاه‌جامگان اخطار نشان داد. همچنین محمدامین درویشی در نیمه دوم از داور کارت زرد دریافت کرد.

با این نتیجه، گسترش فولاد به 3 امتیازی ماند و سیاه‌جامگان نیز با 8 امتیاز به کارش ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم‌های نفت تهران و نفت آبادان که از ساعت 18 و 45 دقیقه امروز (جمعه) در ورزشگاه تختی تهران دیدار خود را آغاز کرده بودند، در پایان با برتری 2 بر یک نفت تهران به اتمام رسید تا اولین شکست آبادان در لیگ شانزدهم رقم بخورد.

ایگور پراهیچ مدافع پیش‌تاخته نفت تهران برای میزبان در دقیقه 11 گلزنی کرد و در ادامه حکیم نصاری در دقیقه 18 بازی را به تساوی کشاند. در نیمه دوم محمد قاضی در دقیقه 64 توانست گل برتری تیم تهرانی را به ثمر برساند تا 3 امتیاز این بازی به حساب دایی و شاگردانش واریز شود.

قضاوت این دیدار بر عهده رضا مهدوی است که در نیمه اول به محمد شادکام از صنعت نفت کارت زرد نشان داد.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت